Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úplně OT: párky a pečivo

Dnes mě při večeři napadla filozofická otázka a to taková, jak kdo jí párek a k tomu chleba, potažmo rohlík. Jestli napřed ukousnout párek a k tomu přižvejknout chleba, nebo prvně hodit do huby do chleba a k tomu přidat kousek párku. Takže je tu malá anketka :-)
chleba = jakýkoliv pečivo k tomu vhodný
párek = zahrnuje to i klobásy, maso, tlačenku, jitrnice, klidně i guláš, atd.

Jak tedy jíte párky s pečivem?

Kdesi jsem četl, že čistý kapsaicin má 15 000 000 SHU a že stačí téměř neviditelný krystalek této látky k tomu, aby chuťově zcela znehodnotil pořádný hrnec guláše.
Tak až nebudeš vědět kudy kam, můžeš si s tím posolit ředkev.

Já si vystačím s Tabascem a stejně o mě rodina tvrdí, že mám propálenej kotel.:-| Přitom prakticky nesolim, jen to ostré, to mi šmakuje.