Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrama

Dobrý den, na vánoce sem si nechal trochu vylepšit PC o grafiku (nVidia GeForce 9800GT 512MB), HDD (Samsung 1TB), RAM (4GB) a o klavesnici (Logitech G15). Nevím čím to je, ale při hraní NFS Undercover, Mirror's Edge, GRID a někdy i u COD5 (Far Cry 2 jsem radši ani nezkoušel :)) se mi seká obraz a většinou to vyvrcholí uplným zásekem mého CPU (AMD Athlon 5200+). Technici ke kterým jsem dal PC aby mi to opravili, mi jen stáhli novější ovladače na GPU a tím to skončilo. Ale potíže stále přetrvávají a mě to už přestává bavit!
Na LCD displeji pravidelně sleduji chování CPU a je opravdu vytížené (i když nVidia slibovala jak nové graf. karty ulehčí práci CPU a velkou část výpočtu textur vezmou na svoje GPU.
V přílohách jsou chyby, které se mi oběvují:

Prosím o radu a předem díky.

Z testů vyplývá (plynout, pane, plynout :-)), že je všechno ok.
Pokud vyloučíme přehřívání....
Kolik tam máš modulů paměti? Jestli 2x2GB, tak zkus jeden vyndat a zkus spustit hry jen na 2GB, co se bude dít. Moduly můžeš samozřejmě vyzkoušet oba. Když se nic nezmění, zkusit jiný (nový, výkonnější) zdroj. A pak se uvidí.