Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný obraz na tv

mám propojenou LCD TV s PC pomocí Y Pb Pr. Obraz celkem jde až na to, že přes něj běhají vodorovné barevné pomalu se pohybující pruhy. Dá se to nějak odstranit?
Dík.
GK. radeon 1950pro
TV. grundig
Win xp

tak sem si dal tu práci a dotáhnul počítač k talevizi. mám ji totiž přidělanou na rozhraní stěny a stropu nad bazénem, takže jsem musel dát dvě fošny, na ně dvoje štafle a přes ně dvě prkna. no hrůza. ale dostal jsem se až na kabel 120 cm a je to stále stejný. ale zjistil jsem že při propojení pomocí žlutého cinche a jednoho kabelu, myslím že to je kompozit, ale nejsem si jist, to nedělá. ale obraz se mi nezdá tak ostrý. no ale pokud nevyřeším ty pruhy tak zůstanu u tohoto zapojení.

Pokud skutečně nepomohlo odpojení antény, tak bych se vsadil, že máš něco kovovového spojeno se zemí (myslím tím skutečnou matičku Zemi - ústřední topení, kovová futra a podobně). Stejnou službu udělá i dvojí připojení na ochranný vodiš (a v různém místě).
Podívej se tedy, jak je napájen televizor. Pokud má třívodičovou šňůru k 220V, tak musíš napájet počítač i TV z jedné zásuvky (nebo alespoň z velmi blízké) a podívej se, jestli něco není, byť jen náhodou, spojeno s něčím, co lze nazvat zemí. To vše zkoušej s odpojenou anténou, protože ta je téměř určitě také zdrojem tohoto rušení.