Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Statistika poradna.net

Dnes poradna prekrocila po 8 dnoch co sa loguje statistika 1000 pristupov (moja firemna stranka ma za 3 roky existencie necelych 5000 pristupov...mam zavidiet;o))?
Ak prekroci poradna do spustenia ostrej verzie 1000 pristupov denne mozno prestanem byt skeptikom aj ja

nechapem preco ste si robili srandu z mojej stranky ked o nu vobec neslo. tyzden vas budem za to nenavidiet.
ak niekoho zaujimaju statistiky (mna napr hej) tak od pondelka sa deju divne veci. server zaznamenal raketovy narast navstevnosti zo 103 v nedelu na 7050! v pondelok az som tomu nechcel verit. navyse z toho bolo 1595 unikatnych ip. dnes sa situacia asi bude opakovat zatial registruje 2834 pristupov a 536 unikatnych ip. bud sme tak popularni alebo niekto spustil nejakeho bota.
pre istotu som si overil tieto neuveritelne udaje aj priamo na apachovi a ten mi hovori ze server za mesiac januar navstivilo 6558 navstevnikov co sa sice lisi od povodnej statistiky ale aj tak je to pekne cislo

Asi máš pravdu. Z hlediska formální logiky se to v tomhle případě dá odvodit z výrazu "ještě". Já jsem narážel na případy, kdy se často místo dvakrát tolik používá výraz jedenkrát tolik.

K ikonce: Přesně tak. Já se snažím vyvarovat zautomatizovaného ukládání CTRL+S a ukládám zásadně přes ikonu, takže bych přivítal nějakou, která mě asociuje na OO-Writer nebo na MS Word.

Taky smekám, na druhou stranu však není možno spouštět ze zřetele skutečnost, že hodně příspěvků a náhledů s nimi souvisejících se týká samotného projektu Poradny. Podle mé marketingové teorie (vlastní náhrada IMHO/J) by měl být alespoň ze začátku položen důraz na plnění základního účelu Poradny.