Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde micro

Zdravím, nikdy jsem to u sebe nepotřeboval, ale dnes ta chvilka nastala. Prostě mi nefunguje mikrofon u mého počítače. Zkoušel jsem v nastavení zvuku v ovládacích panelech. Tam je mikrofon povolen( myslím tím na největší hlasitost). Ovladače na zvukovou kartu také v pořádku. Zvuk třeba při přehrávání filmů slyším v pohodě. Prosím tedy o radu kde je ještě jiné nastavení zvuku. Děkuji. OS. win XP home

Obecne s nastavenim mikrofonu jsou potize. Obzvlaste pokud mas integrovanou zvukovku na desce.
Jakou ?
Je mikrofon povolen v ovladaci zvukovky ?
Neni to jen tiche, to znamena, ze neni temer slyset, ale pritom funguje ? - muze pomoci funkce boost.
Mas spravne nastavene v ovladacich panelech zvukova zarizeni ?

Prvni hostuv odkaz. Je na tom neco nejasneho?

otevri ovladani hlasitosti - moznosti - vlastnosti - zaznam - zaskrtni mikrofon - jeste jednou - moznosti a dej upresnit nastaveni - ted se ti tam zobrazi ikonka v sloupecku mikrofon, upresnit, kliknes a a zaskrtni Mic Boost, snad pomuze.