Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V čem vytvořit offline webovou aplikaci?

Nejsem programátor, ale v Pascalu bych dvě čísla sečetl. Při příznivé konstalaci hvězd, polibku múzy a vůni mangragóry i vynásobil.

Existuje SW pro "vizuální" programování, ve kterým se dá udělat offline aplikace, pracující v prohlížeči? Něco jako maličká encyklopedie, výběr odpovědí, interactivita, zvuk, ...?

Pavel

Interaktivní to není. Interaktivní by šly udělat klasické www s použitím javascriptu.
Také by se mi něco šiklo. Klidně třeba i PHP, že by byl na CD nějaký *.exe, který by spustil server a index toho CD, vše bu se odehrávalo v nějakém dočasném adresáři...

Nejblíže je pochopitelně ActiveX form v DELPHI. Vizualni, Pascal, pracujici v prohlizeci, offline aplikace, zvuk .. vše.

Ovšem v požadavcích ti asi vypadal "použitelnost" nezávislost na prohlížeči apod., velmi nevhodne řešení, ale splnuje všechny požadavky tebou napsane.

Jinak také záleží na konkrétni app. Od Javascriptu až po Applet.

Na tohle zřejmě stačí Javascript+html. Případně Flash a action script.

Našel jsem něco, co zatím nejvíc odpovídá mým požadavkům. exelearning.org

Umožňuje vytvořit text, přidat obrázky, flash video (flv, swf), otázky ano-ne, otázky s výběrem jedné správné odpovědi, otázky s výběrem více správných odpovědí. A navíc, doplňování slov do textu.

Extra interaktivní to sice není, ale jde to.

Pokud by ještě někdo věděl o něčem dalším...

Pavel