Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V čem vytvořit offline webovou aplikaci?

Nejsem programátor, ale v Pascalu bych dvě čísla sečetl. Při příznivé konstalaci hvězd, polibku múzy a vůni mangragóry i vynásobil.

Existuje SW pro "vizuální" programování, ve kterým se dá udělat offline aplikace, pracující v prohlížeči? Něco jako maličká encyklopedie, výběr odpovědí, interactivita, zvuk, ...?

Pavel

Našel jsem něco, co zatím nejvíc odpovídá mým požadavkům. exelearning.org

Umožňuje vytvořit text, přidat obrázky, flash video (flv, swf), otázky ano-ne, otázky s výběrem jedné správné odpovědi, otázky s výběrem více správných odpovědí. A navíc, doplňování slov do textu.

Extra interaktivní to sice není, ale jde to.

Pokud by ještě někdo věděl o něčem dalším...

Pavel