Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak upravit (editovat) PDF dokument?

prosim vas poradte jak prevest textovy dokument na pdf. uz jsem to zkousel ale nejde mi to a protoze jsem v casove tisni tak se obracim na vas. dekuji
Změna předmětu, původně: jak prevest text document na pdf file?
Ono to bylo napsáno opačně, než to bylo myšleno :-)
(LaKr) (Kráťa)

nejak mi to nejde. mam soubor v pdf a ten samy soubor v text doc., v text doc. edituji v poho pak ho prevedu do pdf, ale kdyz ten zmeneny pdf soubor otevru tak ta zmena je, ale nejsou tam ty obrazky jako v originale. ja potrebuji aby vse zustalo jak original jen neco prepsat.

je prepsat neco v originalnim pdf tak aby ve vysledku vse bylo jak original jen s novymi dodatky a zas v pdf, jde to?

Někdo tady v poradně vychvaloval toto, třeba to pomůže, je to portable, jen se rozbalí do složky a spustí. Dokáže to s pdfkem psí kusy. Prubni to.

http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/Off ice/Calendar-Organizers/PDF/Windows-Portable-Appli cations-Portable-PDF-XChange-Viewer.shtml

Na mě to chvílemi působí, že chceš editovat nějaký PDF dokument, protože nemáš textový originál. Například v ceníku dát svou adresu. Zkus ten od čumila
http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-SOFTWARE/Off ice/Calendar-Organizers/PDF/Windows-Portable-Appli cations-Portable-PDF-XChange-Viewer.shtml
je to docela bomba. Teď jsem jej zkusil, je i česky a šlo mi to jako po másle.

čumile dík za bezva link.

Opraveno. Nauč se vkládat odkazy. :-) (LaKr) (Kráťa)

Všiml jsem si, že je tu vícekrát doporučován PDF Creator. Schválně si zkuste nainstalovat Bullzip PDF Printer a pár dokumentů si vytvořte za pomoci obou těchto virtuálních tiskáren. BullZip produkuje obecně mnohem menší soubory, přičemž jsem si nevšiml, že by byly méně kvalitní. Neberte to jako flame. Funkčně sice chudší, ale BullZip je můj favorit. Mimochodem oficiální doplněk do Office 2007 je nějakej zvláštní. PDF přes něj vytvořená se mi na PDA zobrazují nekorektně. Při použití výše zmíněných virtuálních tiskáren je vše v naprostém pořádku. Tak nevím, kde soudruzi udělali chybu.

prosim vas ten PDF-XChange mi dela trochu problem. prvne jsem zamazal co jsem nepotreboval tim oblackem v bile barve, stejna jako je podklad,a pak na to same misto vepsal co jsem potreboval. vypadalo to velice slibne, ale po vytisknuti se ten oblacek ztratil a tak ted jsou dva napisy na jednom miste coz neni vubec dobre. zvlastni je ze jsem prepisoval i v miste kde je jina barva a tam je to dobre, co jsem chtel zamazat je zamazane a na stejnem miste je vepsane co jsem potreboval- cili nejde poznat ze je to retusovane a vypada jak original. nevite prosim vas nekdo kde se stala chyba??? proc neco funguje a neco ne? vse je delano stejnym systemem. asi jsem mamlas.

Nechci rejpat ale tohle jsem absolvoval cca před dvěma dny - daně se blíží a co dál. Zkonil se co se dalo. Nakonec jsem ten formulář vypsal svým úhledným písmem (vypadá to sice jako rozmazaný swabach ale je to) za 5 min.
Teď mě napadá - nešlo by to psát morseovkou?