Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypnuti pc od napajeni

Kdyz pripojim notebook dell D830 do elektriky a potom ho z elektriky odpojim tak se mi vypne i pocitac.
Kdyz potom notebook spustim tak vidim ze baterka ukazuje treba 60 procent a zobrazuje cas dve hodiny.A opravdu i dve hodiny(zhruba) vydrzi
Mam win XP SP3

Prostě ti chtěl kolega job naznačit, že jsi něco oznámil - a potom jsi neřekl, co po nás chceš. Možná ti to připadá poněkud hnidopyšské, protože v tomto případě si lze domyslet, co chceš, ale věř mi, že jindy to tak snadné není. Tak se uklidni a uvědom si, že skutečně byla chyba na tvé straně.
Ale již dosti výtek a přikročme k věci:
Zobrazení-Vlastnosti (to je pravým myšítkem kdekoliv na plochu) - Spořič obrazovky - Napájení.
Tam někde si můžeš nastavit, co má notebook udělat, když mu zavřeš víko, odpojíš napájení a podobně. Podívej se, jestli tam není nastaveno, že při odpojení napájení se má notebook vypnout (a dej vědět, jak jsi dopadl).