Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou GK do sestavy Athlon 1,3 TB 266Mhz

potřeboval bych trošku udělat upgrade GK na sestave Athlon 1,3 TB 266Mhz, RAM 512DDR,stávají GK je RIVA TNT2 M64 32MB AGP4x. potřeboval bych tam vrazit něco levného a aby to k něčemu bylo ještě.vim že se to moc neoplatí ale ješte by něco zvládla tato sestava pro nenáročné.díky za tipy.

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

Pokud něco levnýho, tak GF4MX. Bazary jich budou plný a taky nebudou drahý, víc jak 500Kč bych za ni nedal (a i to je možná moc). Brácha na podobný sestavě se stejnou grafárnou hrál i Battlefield Vietnam a bylo to hratelný, i NFS-U2.
Navíc se dá pořídit s pasivním chladičem. Sice jsou výkonnější řešení, ale tohle je velmi levný. Vůči stávající kartě to bude velký skok nahoru.