Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD Samsung 2243BW

Obracím se na Vás s prosbou o radu.Kdykoliv se spustí windows samotný( načítání plochy ) nebo při spuštění jakékoliv hry mi monitor samotný vypisuje hlášení, že má mít optímální pracovní rozlišení 1680x1050 při 60Hz.Ale já mám např. zrovna windows nebo hry takto správně nastavené.Po pár ( cirka 30 sekundách ) toto hlášení zmizí.... dá se někde nastavit ,,potlačení,, zobrazování této informace? Předem Vám děkuji

Tohle asi neosefujes. Vec se ma tak, ze wokna ani hry "nezacinaji" s rozlisenim nativnim, ale obvykle nizsim. Jedine, co me napada, je zkratit dobu zobrazeni okna menu (u Samcu je to tusim "Menu - OSD - Display Time") na mensi hodnotu.

BTW: Samci toto radi delaji pri zapojeni skerzeva D-sub. Zkousel's DVI?

Edit: Zkus jeste v menu nastavit v zalozce "Setup" hodnotu "Auto Source" na "Auto" /ci "Manual", proste to prehodit/.

Ked to monitor hlasi, tak to rozlisenie (alebo 60Hz) nastavene nemas (alebo to mas nastavene ale v skutocnosti na vystupe je nieco ine - to moze byt problem ovladacov grafiky alebo grafiky samotnej). Ale skor tipujem ze to nemas spravne nastavene (skontroluj si aj ci mas spravne nastavenu frekvenciu na 60Hz, v ovladacoch alebo vlastnosti plochy - rozsirene - graficky adapter).

Ked sa to da niekde vypnut tak jedine v menu monitora, prelez si vsetky polozky, precitaj si manual.

P.S. Keby som mal taky monitor tak by ma to raz tak vytocilo ze by som to siel vyrobcovi otrieskat o jeho debilne sikme oci.

Nakonec jsem v manuálu našel toto:

Úvodní nastavení
Pomocí klávesy se šipkou nahoru nebo dolů zvolte jazyk.
Zobrazený obsah zmizí po uplynutí 40 sekund.
Přepněte vypínač do polohy vypnuto a poté znovu zapnuto. Zobrazí se znovu.
Je možné jej zobrazit až třikrát (3). Před dosažením maximálního počtu zkontrolujte, zda jste nastavili
rozlišení počítače.
Poznámka
Optimální rozlišení tohoto výrobku je rozlišení zobrazené na obrazovce.
Nastavte rozlišení počítače na stejnou hodnotu, jako je optimální rozlišení tohoto výrobku

- a tak jsem to tedy zkusil: několikrát jsem tedy monitor vypnul a ( samozřejmě v pokud možno dlouhých intervalech- a jak píšou, vypínáčem ) zapnul ( nikoliv dotykovým vypínačem na předu displeje ).Nic se nezměnilo....