Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka - WinXPprof.

Dobrý den!
Včera mi naskočila tato modrá obrazovka s tímto chyb.hlášením:stop 0x0000007f(0c00000000,0x00000000,0x00000000,0x0000 0000) po restartu znovu. Zkousil jsem nouzový režim ten šel.Otestoval jsem ramky Goldmemory cca 2,5hod bez problému;pevný disk utilitou od výrobce Seagate-taktéž žádný problém.Další pokus o naběhnutí do Windows zase skončil stejným chyb.hlášením:.( Přes nouzový režim jsem vypl PC a šel spát.Ráno pustím počítač a světe div se funguje(doufám že to vydrží).
Můžete poradit čím to mohlo(může)být?

Díky moc Všem za rady

P.S. Modrá obrazovka se vždy objevovala po logu Windows(běžící ukazatel...víte co myslím:-);-)

ja mam taky takovyhle problemy zacalo se mi to delat uz je to dlouho pak sem koupil novou grafarnu a vsechno bylo v poho ale najednou z niceho nic mi furt hazelo chyby typu C:\....\$mft bylo se zpozdenim ... tak jsem preinstaloval windows mam ho nove nainstalovanej cca 2 dny a najednou to samy :( poradite prosim? nemuze to bejt spatnym hdd?