Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak to dát na dvd? poradíte?

ahoj mam tkaový hloupý dotaz. stáhla jsem si jeden film a k němu titulky, ted bych si ho chtela dat na dvd abych ho mohla pustit v televizi. Z flashky jsem si ho přendala ¨do počítače, ale ted nevím jak ho mám dát na dvd? pořád mi to píše at vložím zvukový disk cd?! to ale není dvd, poradíte mi prosím jak to mám nacpat na dvd? díky a omlouvám se za takový zbytečný dotaz:)

to ano, ale tu ide o to, ze pokial ten prehravac zvladne divx/xvid filmy, tak nie je potreba ho prerabat na dvd format - staci ho rovno z tej flasky vypalit na dvd tak jak je (usetris tak kopu casu a na jedno dvd mozes takych filmov nahadzat aj viac).

EDIT: teraz pozeram na nete, ze ten tvoj prehravac ma aj USB port, takze to nemusis ani vypalovat.

díky moc všem za pomoc, taky jsem si už všimla, že to jde i s flashky..zkusila sem to zapojit a jde to. FIlm se ale při prohlížení seká a je to takvý celý trhavý, což na notebooku neni..zkusim to ale prekopirovat na hard disc a snad to bdue lepší:) ale kažopádně děkuju že jste se mnou měli trpělivost:D
Díky:)