Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak to dát na dvd? poradíte?

ahoj mam tkaový hloupý dotaz. stáhla jsem si jeden film a k němu titulky, ted bych si ho chtela dat na dvd abych ho mohla pustit v televizi. Z flashky jsem si ho přendala ¨do počítače, ale ted nevím jak ho mám dát na dvd? pořád mi to píše at vložím zvukový disk cd?! to ale není dvd, poradíte mi prosím jak to mám nacpat na dvd? díky a omlouvám se za takový zbytečný dotaz:)

vůbec by nebylo špatné, kdybys uvedla v jakém formátu je ten stažený film / jakou má příponu (zapni si zobrazování přípon ve windows).
nebo jinak - jak je ten film velký.

a taky záleží, jaké formáty videa umí tvůj dvd přehrávač (v nejhorším by pomohl jeho přesný typ, on už to google vykecá).

v avi se můžou schovávat různé verze formátu videa, čím je starší dvd přehrávač tím má větší problém s těmito divx/xvid formáty.
čili jde film (s titulky stejného jména) vypálit třeba nerem jako obyčejné datové cd/dvd - třeba domácí krám ten divx přehraje.

jiná možnost je nechat to na vypalovacím programu ať to překonvertuje do dvd-video formátu, přepočítání trvá mnohem déle ale bude to kompatibilní s každým přehrávačem. naopak problém může být s titulky, uvidíš.

další možností je - pokud se u tebe nalézá větší množství takto stažených filmů se kterými si domácí přehrávač neporadí - navštívit elektrokrám a koupit za 1000 něco současného, nejlépe i s usb vstupem pro flashky.

to ano, ale tu ide o to, ze pokial ten prehravac zvladne divx/xvid filmy, tak nie je potreba ho prerabat na dvd format - staci ho rovno z tej flasky vypalit na dvd tak jak je (usetris tak kopu casu a na jedno dvd mozes takych filmov nahadzat aj viac).

EDIT: teraz pozeram na nete, ze ten tvoj prehravac ma aj USB port, takze to nemusis ani vypalovat.

díky moc všem za pomoc, taky jsem si už všimla, že to jde i s flashky..zkusila sem to zapojit a jde to. FIlm se ale při prohlížení seká a je to takvý celý trhavý, což na notebooku neni..zkusim to ale prekopirovat na hard disc a snad to bdue lepší:) ale kažopádně děkuju že jste se mnou měli trpělivost:D
Díky:)