Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava titulků TimeAdjusterem

Dobrý den. Stáhl Jsem si film formá avi a k nemu titulky srt. Při nesrovnalostech jsem vždy titulky korigoval zdárne pomoci TimeAdjuster. Tzn. zadal počáteční čas zobrazení tituků a konečny čas. Jenže tentokrát to nepomáhá. Stále je tam odchylka 15 vteřin. Díval jsem se do souboru titulků. Autor titulků bohužel od určitého okamžiku zadával nesprávne časy...jak mám postupovat? Když kliknu UPRAVIT TEXT, kliknu na ...zobrazovat dříve a nastavím prodlevu tak se objeví nejaké upozornění o dřívějších souborech a jejich mazání či co.....??? Dík za názory a odpovedi

Titulky su obycajny textovy subor. V pripade ze tam je niekde "casovy zlom" (resp. na vine je skor vyrezana scena v tvojej verzii filmu), mozes titulky aj rozdelit notepadom na viac casti, upravit osobitne, spojit, apod.

... alebo ak ti to hlasi chybu na zaciatku (spravidla to hlasi chybu preto ze sa pri posune ktory si tam nastavil niektore zaciatocne titulky posunuli pred zaciatok filmu) tak si to v tom notepade pozret a prip. upravit (premazat) niektore uvodne titulky alebo blbosti na zaciatku vzniknute tou upravou.