Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava titulků TimeAdjusterem

Dobrý den. Stáhl Jsem si film formá avi a k nemu titulky srt. Při nesrovnalostech jsem vždy titulky korigoval zdárne pomoci TimeAdjuster. Tzn. zadal počáteční čas zobrazení tituků a konečny čas. Jenže tentokrát to nepomáhá. Stále je tam odchylka 15 vteřin. Díval jsem se do souboru titulků. Autor titulků bohužel od určitého okamžiku zadával nesprávne časy...jak mám postupovat? Když kliknu UPRAVIT TEXT, kliknu na ...zobrazovat dříve a nastavím prodlevu tak se objeví nejaké upozornění o dřívějších souborech a jejich mazání či co.....??? Dík za názory a odpovedi

To znamená, že na řádku 26 je chyba - většinou tag, který tam nemá co dělat.
Zkus Subtitle workshop.

Pokud se titulky rozjíždějí plynule (příklad: začátek ok, střed 5s, konec 10s) tak to znamená, že titulky jsou časovány na jiný FPS než má film - v SW je Nástroje/přidat FPS z avi a uložit.

Pokud se to rozjíždí od určitého času tak z menu úpravy můžeš posunout vybraný blok titulků.

A Až tě to přestane bavit, tak si klikni na: http://www.google.cz/search?hl=cs&safe=off&q=Escap e+from+Sobibor+titulky&btnG=Hledat&lr=

najdi sedmý výsledek a klikni na Archiv :-p

Vůbec. Popíšu ti můj postup:

Blbý titulky - pět minut je rozhozeno o vteřinu
- piju čaj a jsem v pohodě.
Půl hodina - rozhozená část je rozdělena na půlka -1 vteřina a půlka +5 vteřin.
- chroupu oříšky na nervy.
Hodina- roz*****á část je v pořádku - zbytek je totálně mimo čas.
- otevírám rum
Spouštím usdownloader a stahuju jiný zdroj
- střízlivím.

:-D

TAKZE JAKO LAIK....jsem na svuj problém vyzkoušel dostupné free verze programu na upravu titulků a asti takhle: v jednoduchosti je krása.....všechny vychvalované jsou nbic oproti obyčejnému programu....TITULKY TLYČKÁN /instaluj.cz/

tam jsi konečně člověk může zadat pjosun o zvolený čas jen u vybraných titulků od do a ne jako tady jen od prvního do posledního. Doporučuji

Titulky su obycajny textovy subor. V pripade ze tam je niekde "casovy zlom" (resp. na vine je skor vyrezana scena v tvojej verzii filmu), mozes titulky aj rozdelit notepadom na viac casti, upravit osobitne, spojit, apod.

... alebo ak ti to hlasi chybu na zaciatku (spravidla to hlasi chybu preto ze sa pri posune ktory si tam nastavil niektore zaciatocne titulky posunuli pred zaciatok filmu) tak si to v tom notepade pozret a prip. upravit (premazat) niektore uvodne titulky alebo blbosti na zaciatku vzniknute tou upravou.