Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spatne zobrazovani poradny

Zkusil sem se na poradnu podivat pod Firefoxem 1.5.0.1 a docela spante mi to zobrazuje. Chvilema to zobrazi obrovske fonty a pri dalsim reloadu stranky zase normalni fonty.

Takhle to zobrazi ty velike:
[por10de.png]

A takhle to zobrazi normalne:
[por25ea.png]

Nevite jak na to?

Potvrdzujem tiez som uz videl s FF1.5 velke pismo, nepomohol mi vtedy ani reload, ale je to nahodne, v praci mam tusim este FF1.0.2 a myslim ze tam to nerobilo.
Celkovo sa mi zda ze FF ma nejake problemy s CSS, asi bude potreba experimentalne vysledovat s nejakymi zmenami v CSS a v kode ako sa FF sprava aby take veci nerobil, alebo hladat trochu po internete ci uz niekto neriesil problemy s CSS a FF.

Doplnim este, kedze sa mi zda ze problemy su markantne len pri pomalom pripojeni, hladal som googlom css firefox problem slow connection a daju sa najst diskusie napr.:

IChao wrote:

> Its a time problem -- on my slow connection, all of the navigation
> divs are displayed on top until they are covered from the following
> .content -- the loading of the header image takes more time than the
> rendering of the rest. The image's intrinsic dimensions are
> determined, but too late. So, the floated containing banner gets no
> dimension at all at first sight.
> Give the image lengths via html.
>
> is there a recommondation out there (to drop the img dimensions) I
> have missed?
>
> Ingo

Ingo!

You're spot on. Added a height to the CSS and works perfectly. Don't
know how I missed that. :)

Cheers

Skor otazka pre losa - ci su vsetky rozmery urcene uz na zaciatku renderovania stranky, inac sa moze niektory rozmer alebo nieco nacitat na pomalom pripojeni prilis neskoro...

já si taky myslím že je to připojením protože mi to včera udělalo když mě blbl net. ff se mi zdá pokud v určité fázi dojde k malému výpadku si tu velikost písma navrhne dle sebe. všiml jsem si toho velmi zřídka i na jiných stránkách /používám většinou operu/
viděl jsi tu stránku kompletní nebo byla nedotažená ??

Tak tě nechci zklamat, ale úvodní stránka se mi korektně nenačte. Co je v tabulce, má větší písmo. Zkoušel jsem i jednotlivé kategorie. Ani reload nepomohl, měnil jsem i téma v profilu (host, igork), FF spuštěn v safe mode. Ostatní parametry, jak jsem už uváděl výše. Jak kliknu na dotaz, tak ten je už OK.
Jo, FF nemám jako výchozí prohlížeč, jestli to tedy může mít nějaký vliv...

Keď sa stránka nezobrazí správne, pozri sa prosím na spôsob, akým sa vykresľuje (Nástroje / Informácie o stránke / Spôsob vykreslenia). Spôsob vykreslenia by mal byť "Kompatibilný so štandardami". Ak bude iný, tak sa s tým dá niečo robiť, ale ak nie, tak už naozaj neviem, kde môže byť problém.

URL: index.php
typ: text/html
zobrazení: režim zpětné kompatibility
zdroj: vyrovnávací paměť (bylo to po několika reloadech a po přihlášení, tak tu hlášku moc nechápu?)
kódování: UTF-8
velikost: 32KB
odkazující URL: beta
změněno: 3. února 2006 14:57:56
platnost do: není zadáno

meta: text/html; charset=utf-8

(Odkazy-píšu jen stylesheet): igork-poradna.css
igork-index.css

Snad ti to pomůže. Mě to zas tak nebolí, lezu na poradnu v Opeře.