Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCsekne kazdych 26minut -- haluz :-/

pc merzne v pravidelnych intervaloch (26minut).. ziadny virus, hlaska o chybe (v historii), jednoducho sa zastavy a koniec (:sem-tam sa pohybuje kurzor, num lock reaguje a tam-sem nic:).. HW testovany, je ok.. jaj a explorer seka, je tam aj crom aj mozilla aj opera.. moze to byt tym?

skusit nudzovy rezim alebo lepsie skusit uplne ciste Win. Ked nepomoze tak je to HW problem (neviem jak si HW testoval, ale HW neni kus masa, testovat sa da len dost omezene a ziadnym testom sa neda vylucit chyba HW). Tak ako to pises to bude asi nieco s ovladacom alebo vadnym HW ktory obsluhuje nejaky ovladac, alebo prehrievanie vada HW (moze to byt MB alebo akakolvek karta v PCI slote alebo aj nieco v USB)

MSI vyraba nedorobene smejdy (aj co sa tyka BIOSu, funkcionality apod), mal som od MSI dosku raz a uz nikdy v zivote. To ze tam ma nejaku dokrutenu heatpipe je len nezmyselna marketingova hovadina.

Ked to neni HW tak to je ovladacmi. Pomocou live Win ale neotestujes vsetok HW (nemas vsetky ovladace a sluzby). Samotny fakt ze sa PC zasekne nehovori nic o chybe, moze to byt cokolvek.
Najprv zistit ci je to HW - nainstalovat cisty Win (trebars na iny cvicny HDD), nestrkat tam USB stick nech tam nezaneses hned virus z autorun.inf, nainstalit ovladace, a sledovat kedy to zacne robit.

nahodil som tam novy disk + win + drivers, hlaska o necertifikovanov drivery na grafiku zostava, no nemrzne to.. Ale problem je ze na starom HDD su softy ktorych instalacky sa tak lahko nezozenu :(.. Bolo by to doriesiet.. Nemam skusenosti s upgradeom biosu, no pohnem sa za tym... keby este niekoho nieco napadlo..tak... diki.