Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCsekne kazdych 26minut -- haluz :-/

pc merzne v pravidelnych intervaloch (26minut).. ziadny virus, hlaska o chybe (v historii), jednoducho sa zastavy a koniec (:sem-tam sa pohybuje kurzor, num lock reaguje a tam-sem nic:).. HW testovany, je ok.. jaj a explorer seka, je tam aj crom aj mozilla aj opera.. moze to byt tym?

nahodil som tam novy disk + win + drivers, hlaska o necertifikovanov drivery na grafiku zostava, no nemrzne to.. Ale problem je ze na starom HDD su softy ktorych instalacky sa tak lahko nezozenu :(.. Bolo by to doriesiet.. Nemam skusenosti s upgradeom biosu, no pohnem sa za tym... keby este niekoho nieco napadlo..tak... diki.