Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCsekne kazdych 26minut -- haluz :-/

pc merzne v pravidelnych intervaloch (26minut).. ziadny virus, hlaska o chybe (v historii), jednoducho sa zastavy a koniec (:sem-tam sa pohybuje kurzor, num lock reaguje a tam-sem nic:).. HW testovany, je ok.. jaj a explorer seka, je tam aj crom aj mozilla aj opera.. moze to byt tym?

nahodil som tam novy disk + win + drivers, hlaska o necertifikovanov drivery na grafiku zostava, no nemrzne to.. Ale problem je ze na starom HDD su softy ktorych instalacky sa tak lahko nezozenu :(.. Bolo by to doriesiet.. Nemam skusenosti s upgradeom biosu, no pohnem sa za tym... keby este niekoho nieco napadlo..tak... diki.

No pokial dobre čitam tak to si ty, kto ho tu spomína... (alebo len ozrejmuješ pravidla registrovanym použivateľom?)

Edit// Sorry ludia ale nejako som si nevšimol že tam chýba NE, som asi prepracovaný tak idem na pivo:beer::))