Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk

Nejde mi zvuk ani windows zvuky winamp, prog na satelitní karty nic, jediný co funguje jsou programy na TV kartu, nic není v ovl.hlasitosti zatrzeno, system jsem restartoval, programy taky, fakt nevim co s tim

Me se to stávalo taky, az jsem zjistil, ze to má na svedomí scaner, který je pripojen paralerním portem.pokud byl vypnutý, tak zvuk sel, ale jak jsem ho zapnul nesel ani píp. Musel jsem ho odpojit a restartovat pocítac. Pak bylo vse O.K. Ale nevím proc, jsem laik.

Přestaly mi XP přehrávat zvuk z DVD, ostatní zvuky šly OK. Po dlouhém experimentování jsem nainstaloval přehrávač BLADE Pro a je pokoj. Jde úplně všechno. Ale stejně nevím, co bylo původní příčinou.