Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesa "háček"

Dobrý den,
prosím o radu: najednou mi při psaní textu nejdou napsat písmena s háčkem nebo čárkou, která nejsou nahoře na české klávesnici (ěščřžýáíé - tyto fungují), a musí se psát pomocí klávesy SHIFT plus háček, např d,t,n s háčkem nebo o s čárkou atd.
Když chci napsat např. n s háčkem, tak při stisku kláves SHIFT plus háček a potom klávesy N se objeví toto: ˇˇn
Zajímavé je, že např. v účetním programu to funguje správně, jinak nikde (Word, Excel, Outlook, IE,...)
Mám Windows XP Home, SP3, Nod32
Děkuji moc za radu.

kdyby to bylo ve všech programech, chovaly se tak špatně napsané keyloggery.

naštěstí pokud je to jen v prohlížeči, obvykle za to může nějaký doplněk - nástrojová lišta google apod, napsaná pro jinou jazykovou verzi než máš prohlížeč. prohledej doplňky, odinstaluj, pokud tu blbost (potenciální spyware) potřebuješ, stáhni si správnou jazykovou verzi.

edit - teď čtu formulaci znovu: "..jinak nikde (Word, Excel, Outlook, IE,...)"
tak bohužel platí první možnost - vir nebo keylogger.