Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se zvukem

Mám problém s prehravanim videa, konkretne s DVD.. Kdyz pustim jakykoliv DVD na PC, tak okolni hudba, zvuky atd. jdou hlasite podle toho jak mam volume, ale hlasy jdou po kazdy potichu. Cim to muze byt? Diky za radu

BTW, pokud po všech odpovědích je ještě nějaký problém,
tak upozorňuji na absenci normalizace, která je patrná třeba u přechodu
u TV vysílání z filmu do reklam, ty jsou vždy výrazně hlasitější.
Ne, že by to byl technický problém, jen je asi třeba reklamy zvýraznit.
Z nějakého důvodu je tenhle problém pořád i u DVD disků, zvuky jsou nahlas,
řeč je o dost tišeji.
Snad u tvého DVD přehrávače máš volbu normalizovat zvuk,
ať se jedná o PC nebo stolní přehrávač. Nevím přesně, ve kterém PC přehrávači
to jde nastavit, u mně je to GOM Player nebo KMPlayer,
stolní DVD mám Ferguson 880 v Night režimu, tím se zvuky srovnávají,
jinak rozdílná úroveň hlasitosti docela prudí.