Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním, sháním JPG

Jedná se mi přesně o obrázek dívky s výsměšně vypláznutým jazykem
a vztyčeným "fakáčem", jako když požádáte slečnu o sblížení
a ta vám chce ve zkratce vysvětlit, že máte zrovna smůlu.
Dvě odpoledne 2x po 3 hodiny jsem věnoval hledání přes Google Obrázky
bez výsledku, samozřejmě jsem vypnul Bezpečné hledání v Google.

Použil jsem výrazy jako: mucking girl, laughing girl, funny girl
v kompletní kombinaci všech těchto výrazů se slovy:
tongue, lips, red lips, face laughing, girl mucking atd...
Podotýkám, že "CZ fakáče" nenaleznete v žádném z EN výrazů
"fuck finger" atd. Je třeba zadat "middle finger", pak to jde.

Našel jsem opravdu hodně skvělých JPG, ale ani jedno
není podle mých představ, na formátu a rozlišení nezáleží.
Jednu girl s perfektně vypláznutým výsměšným jazykem jsem našel,
byla však bez fakáče, mám dojem, že se zobrazila i s filtrováním.
Tenkrát na začátku hledání jsem neukládal fotky, teď by stačilo dodat prstík,
ale věřím, že uspěju nebo mi někdo pomůže.

Nebude rychlejší vzít foťák, vyrazit do ulic a žádat slečny o sblížení?

Tak nevím; až bude Fuente po prvním pokusu resuscitován a oznámí orgánům činným v trestním řízení, kdo mu tohle poradil, zda to bude považováno za pokus vraždy nebo jako napomáhání k sebevraždě.

V každém případě trestné je obojí.

Jarku az pudem v patek na jedno, dame rec, myslim ze ma neter je vekove (22) presne dle tvych predstav, zkusil bych to risknout, zeptam se, ja na rozdil od tvych pripadnych foto vyprav riskuji pouze slovni odchod do nekam a pripadne jedno slusne foto vyrobit, k cemu to ale vubec mas?:-D Myslim ze pokud ti googlos nic kloudneho nevygooglil, pak je to pro tebe jedine mozne a schudne reseni, uspech s premlouvanim ovsem nezarucuji...:beer: