Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze spustit windows u notebooku(nemá cd rom)

Dobrý den.Mam problém s mini notebookem Acer aspire one.Dostal sem ho zdarma s nainstalovaným windowsem.Problém je následující:Hned po zapnutí mi naběhne tato chyba:Systém Windows nelze spustit. Uvedený soubor je poškozen nebo nebyl nalezen: < Windows root>\system32\hal.dll. Nainstalujte znovu uvedený soubor.
Na internetu sem našel spoustu návodů,jenomže problém je že nemá cd rom a tudíž nevím jak spustit konzoli.Nešlo by to propojit nějak kabelama na normální pc a tam to udělat?Jesli jo tak jak?Děkuji za odpověd

Inac este jaky to ma HDD? Ked to ma poriadny HDD (a nie len 16GB SSD), tak tam mozno bude recovery oddiel z ktoreho sa da obnovit Win na vyrobne nastavenia, ako sa to aktivuje si najdi v navode k tomu notebooku (ked nemas tak si stiahnes navod z www.acer.com). Alebo mozes kontaktovat Acer servis tam ti bud povedia jak sa aktivuje recovery alebo to nahodia nanovo Win, za nejaky mensi obnos penazi.

Tuto su parametry:
Procesor Intel Atom 1,6 GHz
Crystal Brite displej 8,9” s rozlišením 1024x600, podsvětlení LED
Operační paměť 1GB
Rychlý SSD disk 16 GB
Síťová karta / WiFi (pro připojení k internetu)
Čtečka karet 5 v 1
SD slot pro rozšíření úložné kapacity
Webkamera
Operační systém Windows XP Home CZ

Co mas za windows, zkus si nekde pujcit cd windows, na notasu bys mel mit certifikacni klic a verzi win.
Az budes mit spravny Windowsy (boot-cd) tak po prvni nabidce dej (R) klavesu spusti se ti konzole, pak to bude chtit potobe heslo ktere bys mel znat k notasu, a potom staci nakopirovat onu knihovnu z CD.

Holt ty sračky "zadarmo" k sekačkám se někdy prodraží, to už zjistilo víc lidí. ¨Většinou se ptají po usb mechanice a rozšíření paměti (max je celkem 1,5giga). 16g disk je použitejnej tak na psaní deníčku, surfování po internetu nebo aby notebook dělal soukromej dc++server.

Mam pre teba tip: vyrabaj USB sticky z ktorych sa da bootovat instalacia XP, a predavaj za polovicu ceny mechaniky :)) (a jaj sorry to sa neda, nesmies distribuovat MS instalacne subory, tak nic).
Tak im predavaj za 100Kcs na papieri vytlaceny navod ze jak dat instalacku XP na USB stick. :)) (P.S. polovica zisku ide mne - moja obchodna idea :-D)