Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem epson scan

Koupil jsem si multifunkci epson dx 4050 a nainstaloval přiložené software. Ale při pokusu spustit epson scan, pomocí kterého se scanují dokumenty, se mi nespustil. Mám operační systém windows 98 a tento program jede pouze na vistě a xp. Je i verze pro win98, ale po jeho stáhnutí a pokusu o instalaci mi to píše the language is not supported.
Moc prosím, nutně to potřebuji, co mám dělat abych to spustil na win98?
Mám počítač z roku 2002, myslíte že mám stáhnout a nainstalovat xp?

Operating system Microsoft Windows 98 SE
Service pack os žádný
Jméno počítače V1U0H5
CPU typ AMD Duron XP 1313 Mhz 6,5x202
Základní deska Gigabyte GA 7VKMP(-P) (3PCI, 1 AGP,2 DIMM,Audio,Video,Lan)
Pracovní pamět 352 MB(DDR SDRAM)
BIOS Typ AMI (04/02/03)