Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - připojení dvou PC najdenou

Dobrý den
Máme doma dva PC (jeden běží přes Wifi a druhý přes drát).
Ted mám doma pracovní notebook a když ho chci připojit k Wifi tak tomu druhému nejde internet a nejde ani na tom co se chce připojit.

Nevíte proč ?
Díky

Mas si to skontrolovat na vsetkych PC, ze mas v sietovka - vlastnosti - tcp/ip ze ma vsetko ziskavat automaticky.
Inac ak ti nejde ten novy NB tak mas asi nastavene na routeri WEP s heslom, a u pripajania na wifi si na novom NB zadal zle heslo pre router. Vtedy Win dlho pise ze nacitava IP (a nakoniec sa tvari ze nacital ale prd nacital).

Konfigurace protokolu IP systému Windows

        Název hostitele . . . . . . . . . : Martin
        Primární přípona DNS. . . . . . . :
        Typ uzlu  . . . . . . . . . . . . : neznámý
        Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
        WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

        Přípona DNS podle připojení . . . :
        Popis . . . . . . . . . . . . . . : VIA Rhine II Fast Ethernet
        Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-11-09-45-60-9A
        Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
        Automatická konfigurace povolena  : Ano
        Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.2.100
        Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
        Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
        Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
        Servery DNS . . . . . . . . . . . : 213.46.172.36
        Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 28. května 2009 08:20:25
        Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 15. dubna 1903 01:52:09

Tohle je z mého PC ty dva ostatní večer. (Notes má kolega a sem v práci)

edit IP adresy (touchwood)

proč mažeš svoji ip adresu? vždyť je to adresa za routerem nastavovaná dhcp - myslíš že tě podle 192.168.2.x vypátrá kgb?

pokud chceš podobně nesmyslně fitrovat výpisy z těch wifi připojení, jednak netušíš co děláš, za druhé pak nemá smysl cokoli řešit.
(pro úplnost - u funkčního pc je to jedno. ale u těch nefunkčních připojení záleží právě na všem co je uvedeno).