Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router - výpadky sítě

Ahoj vsem, prosim o radu s routerem.
Mame ho uz dlouho a ted to nejak zaclo zlobit. Podotykam, ze jsem uplny laik a router nam nastavoval technik. Mame net od kabel. televize, takze modem a k tomu router, na ktery je jeste pripojeny dalsi pc + pres wifi notebook. Posledni dobou se mi ale stava, ze notebook tu nasi sit nemuze najit a dost casto to vypadava. Taky jsem k tomu zkousela pripojit 2 mobily s wifi, ty se pripoji, ale nenacte se zadna stranka (pritom to normalne slo). Nevite, zda je problem v tom routeru nebo nekde jinde a co s tim delat?? Predem dekuji za pripadne napady. Simona.

Změna předmětu, původně: Router (host)

Návod jsem nikdy žádný nečetl. Zobrazení typu "Radar" nepoužívám přepnu se v Tools-View na "List". Tam je vše přehledně vidět v tabulce. Vždy před použitím také zvolím File-New, aby mi tam nestrašily staré výsledky. To je vše, co jsem od toho potřeboval, tak jsem se v tom více nevrtal.

Mno ono to zobrazení "radar" má nějak ukazovat (i přibližně) polohu "vysílače"....to mi někdo říkal, ale ať natáčím PDA jak chci, mám všechno zobrazeno v jednom (stále stejném) kvadrantu. Jinak zobrazení list je fajn, ale luxusní by bylo i to radar. Existují i jiné programy (bez radaru) a ty jsou taky použitelné, např. Monster, Hitchhiker, PeekPocket.