Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika a přidavné napajení

ZDravím mám Fortrona 350W a Geforce NX6600 http://www.pctuning.cz/ilustrace2/petan/recenze/MS I_NX6600GT/MSI_NX6600GTAGP_front.jpg když kartu zapojím a zapnu pc tak se me napíše že karta je nedostatečně napajená že se mam podívat jestli mam spravně zapojené přidavné napajení. No a chci se zeptat kam se zapojuje protože ja ho mam jakoby s chladiče GK do té karty jako je tady na obrazku http://www.pctuning.cz/ilustrace2/petan/recenze/MS I_NX6600GT/MSI_NX6600GTAGP_front.jpg ma se to zapojit nějak jinak? Předem díky za odpověd

Upravene linky. v buducnosti pouzivaj medzi linkom a nasledujucim slovom medzeru (MM..)

tak už čekám od pátku a nikdo nikde žadný email, když se podívám na stav objednávky je tam u blokace : Dodáno a uplně dole : Objednávku již není možné měnit.
(Objednávka byla vyfakturována.) Máte stím někdo zkušenost?

Zdravím,
Ano to je taky pravda dostal jsem mail že zboží dneska dojde tak konečně.
Ještě bych měl jednu otázku ohledně FPS při hraní her.
Když se fps drží např okolo 60-70 a sem tam padne na 1-5 (sekne se hra) jaká může být příčina když grafika je nedostačující hraje v tom větší roli procesor nebo ramka nebo vše současně?

hraje v tom větší roli procesor nebo ramka nebo vše současně?

Diskove operace. Mozna jsou ve hre sekvence, ve kterych ti fps klesne pod jistou uroven (obvykle slozite sceny pri zapnutem FSAA), nikdy by to ale nemelo padnout tak brutalne. IMHOj si pri tom "fps padu" hra dohrava data z HDD, popr. ti na disku neco swapuje (nejaky nechutny indexing, antivir,...). Jestli mas pri tom malo RAM (mene nez 2GB), jsme doma. Radim pred parbou odstrelit nablble rezidenty (antivirove), obecne pak zrusit veskere indexovani disku.

Nablblé rezidenty? to píšeš jako by si je nepoužival. Před hraním mám vypnuté vše až na ten antivir a firewall. Stává se to hodně u hry world of warcraft ten sice jede na dobrých 70-80 FPS, ale sem tam se to krásně kousne např i na 2-3 sekundy což je celkem dost nepříjemné a hra pak není moc zábavná když u toho furt nervíš že prohrávaš kvůli těm zasekum.
BTW: Ram bude 2gb zatím 1gb

Jn firewall když vypnu tak to svinstvo se nahrne do pc už jsem to tam udělal s firewallem od windowsu a druhej den jsem si odnašel pc na odvirovaní. Jinak co říkaš na ten chladič ( poslední stranka) mám to ustřihnout a konec zaizolovat modrou izolepou?

Pokud ten větrák není na konektoru, ale je zapájen natvrdo do desky, tak to ustřihni. Ale jestli je tam konektor, tak prostě zaber.

Pokud to budeš stříhat, tak to ustřihni těsně u desky, tak, aby nic nečouhalo a nemusíš nic izolovat.

no je to původní chladič co byl na té kartě od MSI a je zapojený na té grafice konektorem zkoušel jsem zabrat, ale fakt to neleze jen ze strany na stranu bojím se že rozpulím kartu :-D není nějaka jiná možnost?

Takže mam problém ten Zalman vf700 už došel, ale když chci sundat ten puvodní chladič tak ten napajecí drat který spojuje grafiku a chladič se nechce odpojit drží tam dá se sním hejbat trochu ze strany na stranu a to je vše nevíte co stím? Vzal bych kleště :-D ale nechcu poškodit grafiku ustřihnutí pomůže?

Ok takže Chladič jsem nasadil na grafiku fakt super chladí ;-) (díky MM aji ostatním za spolupraci a pomoc) teploty při max záteži asi 50C v normálu 40C grafika je přetaktována ramka +1gb. Bohužel mám další problém vždy po restartu/zapnutí pc kdy se začíná načítat windows tak po načtení je jen černa obrazovka, zelena dioda u monitoru svítí (nesvítí červeně jak je tomu u vyplého pc) a musím mačkat něco na klavesnici nebo myši ne vždy se to povede a dioda problikne a objeví se na monitoru myš a načte se systém. Tento problém jsem hledal dlouho, ale už fakt nevím čím by to mohlo bejt i když jsem ramka vratil do původního stavu furt to dělá. Ještě napadá,že to může být kvůli tomu chladiči a nebo ovladačum na grafiku, ale to je asi nesmysl.

vytiahni a zastrc grafiku viackrat nech sa trochu precistia kontaky, nevieme co si s tym robil, kolkokrat si mastnymi rukami ocapal konektor, atd atd. ci si to namontoval spravne, ci tam nie su nejake skraty, ci to neni moc napnute a vznikaju tam studenky, apod.
Alebo si monitor zapojil do ineho vystupu grafiky ako bol predtym apod. Pricin moze byt vela.