Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování DownloadHelper

Dobrý den,nevim si rady ve Firefoxu mám pro stahování videi modul "DownloadHelper" bohužel mi to stahuje video soubory jen ve formátu MP4 což po kliknutí (po stažení videa) je to pro mé PC neznámí formát tudíž nepřehatelný. A to mám Win.M Playr 11,AVS DVD Player,MediaPlayer Clasic.
Žádný z těchto programů mi soubor nepřehraje.
Může prosím někdo poradit /pro laika/, Děkuji.
OS. Win XP.

já mám downloadhelper taky a stahuje mi to ve formátu flv. Pravděpodobně jste si tam nějak nastavil konverzi do mp4.

Osobně bych vám doporučil stáhnout si buď KM Player (mám vlastní zkušenost) nebo VLC player, které přehrají úplně všechny formáty, což o WM Player ani o AVS dvd player zdaleka neplatí.

DownloadHelper stiahne kde co. Nie je nejako vyberavý On si jednoducho "odchytí" adresu prehrávaného multimediálneho súboru ktorú autor/prevádzkovateľ daného webu neviem z akého dôvodu, má snahu kúsok schovať pred návštevníkmi.
Mp4 je bežný formát ak sa ti neprehrá, máš to u seba v PC posekané a dosť. Priveľa playerov ?

Na diaľku to asi ťažko poriešiš.

..."odchytí" adresu prehrávaného multimediálneho súboru ktorú autor/prevádzkovateľ daného webu neviem z akého dôvodu, má snahu kúsok schovať pred návštevníkmi.

Mozno preto ze keby si to clovek stiahol, tak to posle desiatim ludom cez mail, Skype, ICQ a pod., ti to poslu dalsim 100 (len priklad) - vysledok jedno kliknutie na jeho stranku. Ked kusok adresy schova, clovek posle odkaz desiatim ludom a ti poslu dalsim 100 ludom odkaz - vysledok 101 kliknuti na jeho stranku. je to samozrejme velmi zjednodusene, ale to je asi dovod IMHO. Inak ti chytrejsi si to zariadia tak, ze aj DownloadHelper je na nich kratky, skoda.

K teme, myslim si tiez ze je tam nastavena auto-kompresia, odporucam to skontrolovat, ale ci uz na mp4 alebo flv odporucam VLC - ked to prehra, potom skusat ine, v niecom lepsie prehravace.

Děkuji za upozornění. Mně nešlo ani tak o to zda jsem trochu lenivý ale zda není někde chyba ve Firefoxu nebo v samotném zásuvném modulu DownloadHelper.
Vím zcela určitě že byla doba kdy jsem přes tento modul stáhnul cokoli a následně přehrál aniž bych používal pomocné programy.Ale jinak děkuji za linky.

Třeba u mně je věc u DH, že musím nechat přehrát
celé video bez přerušení, pak se mi taky uloží celé.
Silně doporučuji stáhnout si pro FF FlahGot + FlashGet,
nemá to chybu, akorát sleduješ při stream videích,
zda se ti nad hodinami objeví ikonka filmového políčka,
pak stačí na to dzignout a film se stáhne celý bez čekání.
Napřed Get, pak Got:

new

http://www.studna.cz/10149/pocitacove-site-interne t/download-managers/flashgot/

pak se ti v 95% nabídne stahování přes FG, automaticky ti Got zaujme Get,
celou tuhle srandu vysoce oceníš, navíc zůstane možnost DH.