Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG 4163B neumí pálit na CD-RW?

Chtěl jsem si na CD-RW vypálit nějaké písničky, ať to můžu poslouchat na věži, ale ejhle, po vypálení to sice v PC přehrát jde normálně jakou audio CD, ale věž zahlásí: "Disc not finalized".
Teďka nevím, jestli to je chyba média - nepravděpodobné, nebo chyba programu (Nero6) nebo chyba mechaniky LG 4163B, která vždycky musí mít něco extra (viz Z-CLV).

Závěr:
Bylo prokázano že na jiném PC a s totožným softwarovým vybavením avšak s mechanikou Teac CDW552D proběhlo vypálení a přehrání CD-RW médií v naprostém pořádku, tak je zřejmé, že se jedná o poruchu DVD vypalovačky LG4163B. Pravděpodobně dojde k odstoupení od kupní smlouvy tohoto zařízení.