Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu vypalovat na DVD-RW. Proč?

Mám Sony DRU-510A, už hooodně dlouho. A nikdy jsem se nesetkal s vypalováním na DVD-RW. Až nyní. A hned je problém.

Na vypalování používám Nero 6.3.0.3 a disky jsem koupil Verbatim. Proběhne test rychlosti, vyskočí hláška "Nepoužitelný disk" a "Nemohu začít disk najednou (DAO)"

V nastavení je pevně dané "Způsob vypalování - DAO" volba je zašedlá, nelze změnit.

Prosím o radu, co s tím, díky.

jsem též zaregistroval "Mám Sony DRU-510A, už hooodně dlouho."
kompatibilita novějších rw médií a starších vypalovaček bývá různá, zkus si někde pučit starší 2x rychlostní. kdyby to vzalo, jdi do nové mechaniky.
i když je pravda že v době dnešních flashek a cen "r" médií a přehrávačů s usb/sd vstupy ztrácí rw smysl.