Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cenzura na zdejší poradně!!! Nelíbí se mi to!!!

Bohužel musím s politováním konstatovat, že jestli to takhle bude pokračovat, tak tato poradna musí zákonitě brzy zaniknout. Důvodem je tuhá cenzura, která tu vládne.

Stačí si jen přečíst zdejší pravidla:
Uživatel se zavazuje, že nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České a Slovenské republiky.
Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska, které nejsou nijak ve vztahu s názory a stanovisky provozovatele. Dále souhlasí s případným dalším využitím textu příspěvku provozovatelem.
Provozovatel neodpovídá za škody, vzniklé uživateli použitím postupů nebo návodů, uvedených v Poradně. Veškeré postupy a návody uvedené v příspěvcích aplikuje uživatel na vlastní nebezpečí.
Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra
Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Nakonec to dopadne tak, že každého, koho budou párkrát cenzurovat, to znechutí a vrátí se zpět na Živě.
:.(:.(:.(

[mod]Zamykám. Vysvětlení je dole. (L-Core)[/mod]

loading...

Tebe sa nepaci to, a mne sa zas nepaci ze si vytvoril extra thread o vtipoch romoch (co je na nich take zaujimave ze musia byt extra?). Vidis, kazdemu sa nieco nepaci, ale rozdiel je v tom, ze za tuto stranku/server niekto zodpoveda, a ten niekto nie si ty, ale niekto iny, a on si tu aj bude robit poriadok.
BTW. v ostrej verzii by som taku otazku zmazal celu aj s odpovedami.

Áno správne, v istých situáciách sa mi to možno tiež nebude celkom páčiť, ale poviem kedykoľvek že Áno, Áno, Áno.
Keď už kvôli ničomu inému tak preto, že máme demokraciu :-D
A keby si to náhodou nepochopil, tak ide o to že istí ľudia si tú poradňu založili, spravujú, financujú prevádzku a tak keby si zajtra zmysleli že sem nebudú mať prístup ľudia narodení v stredu tak je to ich sväté právo.

P.S .Asi som si to všimol až teraz ale vďaka autorom za lebečného smajlíka - môj obľúbenec :x:.

Zamykám tento thread.

Dodržování pravidel na Poradně.NET prostě vyžadováno bude. Bere-li někdo jejich vědomé porušování, které má za následek úpravu či vymazání příspěvku, za tuhou cenzuru, má pravdu a k ní dvě možnosti: buď se pravidlům podřídí a nebo se musí smířit se zásahy moderátorů.

Jelikož se zde vyvinuvší debata neustále točí v kruhu a nic nového nepřináší, nastal čas k jejímu uzavření.