Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cenzura na zdejší poradně!!! Nelíbí se mi to!!!

Bohužel musím s politováním konstatovat, že jestli to takhle bude pokračovat, tak tato poradna musí zákonitě brzy zaniknout. Důvodem je tuhá cenzura, která tu vládne.

Stačí si jen přečíst zdejší pravidla:
Uživatel se zavazuje, že nebude tuto službu používat k aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s platnými zákony České a Slovenské republiky.
Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska, které nejsou nijak ve vztahu s názory a stanovisky provozovatele. Dále souhlasí s případným dalším využitím textu příspěvku provozovatelem.
Provozovatel neodpovídá za škody, vzniklé uživateli použitím postupů nebo návodů, uvedených v Poradně. Veškeré postupy a návody uvedené v příspěvcích aplikuje uživatel na vlastní nebezpečí.
Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra
Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Nakonec to dopadne tak, že každého, koho budou párkrát cenzurovat, to znechutí a vrátí se zpět na Živě.
:.(:.(:.(

[mod]Zamykám. Vysvětlení je dole. (L-Core)[/mod]

loading...

Cenzura mě vadí jako taková. A musí vadit každému demokraticky smýšlejícímu člověku. Až tě jednou zcenzurujou, tak poznáš jaké to je. Mě už se to stalo. Byl mi zde bez upozornění upraven můj příspěvek, tak že potom vyzněl úplně jinak. Přitom je v pravidlech psáno:
"Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska, ..."
Jak může ale autor zodpovídat za obsah příspěvku, v kterém je uveden jako autor a který bez upozornění upravil nějaký zdejší cenzor tak, že tam změnil jedno slovo, ale jinak ponechal příspěvek tak, že to vypadalo, že ho takto upravený napsal autor?
Autor příspěvku si zde nikdy nemůže být jist tím, že jeho příspěvek zůstane v původní podobě, protože v pravidlech se uvádí toto:
Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra

Je to krajně neetické, upravit něčí příspěvek a nezanechat tam nějakou informaci, že příspěvek není původní a byl upraven z toho a toho důvodu tím a tím cenzorem!!!
3-[3-[3-[

"Neetičtější" je porušovat pravidla, se kterými vstupem na fórum souhlasíš. Myslíš, že moderátor nemá nic lepšího na práci, než někomu (kdo vědomě pravidla porušuje) pořád dokola popisovat, čeho se dopustil a co nemá dělat?

Většina upravovaných příspěvků vysvětlení a značku moda má; pokud ale někdo napíše příspěvek typu "hovnoooo", musí počítat s tím, že bude beze zbytku a vysvětlení smazán.

Pokud se tu budes chovat slusne - zadne nadavky, vulgarni prispevky apod. zadna cenzura ti nehrozi. Pokud sem jdes s tim, ze tu chces delat "bordel", tak v tom pripade mas pravdu, bude pro tebe lepsi zustat na stare poradne.

Pravidla existovat musi, aby byli provozovatele poradny chraneni pred organy a aby si uzivatele aspon trosku uvedomili, jak by se meli chovat.

Předevšim následující body jsou cenzurou, za kterou se dá skrýt cokoliv.

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
- vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
- sexuálně orientované
- týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
- reklamního charakteru
- odlišné od zaměření fóra

Tyto body omezují svobodu projevu a vůbec zákonná práva člověka činit cokoliv, co není zákonem zakázáno.
:-(:-(:-(

Pletes si pojmy.
Body v pravilech nejsou cenzura. Pravidla slouzi k tomu, aby si uzivatel uvedomil, ze pokud prekroci rozumnou miru, mohou byt jeho prispevky smazany.

Spravne jsi rekl, ze clovek ma pravo cinit cokoliv, co neni zakonem zakazano. Zde jsou zakonem tato pravidla, takze se podle toho zarid.
A az ti bude zcenzurovan prispevek, ktery neodporuje temto pravidlum, pak se teprve ozvi.

Právě vytváření si takových pravidel, které překračují zákon a omezují svobodu projevu, odporuje platným zákonům.
- sexuálně orientované příspěvky??? Každý je snad nějak sexuálně orientovaný a sexuální orientace není zákonem zakázána. Co tu mají provozovatelé proti sexu, erotice nebo snad pornu? Vždyť je to snad pro každého člověka normální součást života. Kromě papeže a několika dalších prudérních lidí. Porno je dle zákona zakázané pouze pro osoby mladší 18 let.
- nelegální softvare a další nezákonné aktivity??? To je tedy hezké, si tu hrát na legalitu, když je základ této poradny kopií poradny na Živě!!!
- odlišné od zaměření fóra??? Tak za toto, se dá skrýt úplně všechno ostatní. Tento bod snad musel vzniknout na Kubě ne?

No vidíš, vždyť na to dojdeš sám ;-)

Protože nejsme schopni zabezpečet "odfiltrování" <18 návštěvníku a protože to samozřejmě nechceme, je potřeba nějak sexuální obsah odstranit a mladistvé "ochránit". A pokud má uživatel nějaké problémy, postřehy či návrhy z této oblasti, nemusí to přece řešit na primárně IT poradně, ne?
Jakpak bys ty na stránkách zajistil zákaz porna pro osoby mladší 18 let?

Warez - že je/byl na Živě warez tolerován a tady nebude, je jednou z věcí, kterou chceme jít jinou cestou. Chybí-li ti, běž si jej hledat jinam...

Zaměření fóra. Nechápu, proč by nemělo být vymezeno. Chceš-li pěstovat mrkev, paličkovat dečky či modelovat pajduláky z plastelíny, jistě si pro to najdeš speciální fórum - a ani nebudeš muset na Kubu.

Chránit maldistvé na internetu před sexuálním obsahem, to je tedy výmluva. To by nemohl existovat žádný erotický portál. A aby byl někdo čistý před zákonem, tak stačí napsat:

Následující stránky jsou eroticky zaměřené. Kliknutím na níže uvedený odkaz potvrzujejte, že jste dosáhl(a) 18 -ti let svého věku.

www.anonym.to.......

Nikde není uvedeno, že to tu je IT poradna. A název Pořádná poradne.net o tom nesvědčí.

Pokud se nějaké fórum na něco zaměřuje, mělo by to být pozitivní zaměření a ne negativní zaměření.
[mod]Upraven link. Promiň, to by nešlo (Zarniwúp)[/mod]

- nelegální softvare a další nezákonné aktivity??? To je tedy hezké, si tu hrát na legalitu, když je základ této poradny kopií poradny na Živě!!!

K zdrojovým kódom poradne na Živě nemáme prístup a vzhľadom na to, že ich poradňa je implementovaná v ASP, by ani nebolo také jednoduché ich prepísať do PHP. Ak si pozrieš zdrojový kód HTML, tak tiež nenájdeš podobnosť. To by sa potom dalo povedať, že kopírujeme základ ľubovoľného iného fóra - nie sme si vedomí, že by to bolo nelegálne.

Cha cha, ASP versus PHP :-D. To by pak vietnamci mohli říkat, že oni nekopírují Adidas, protože tam nedávají proužky z pleteniny, ale z tkaniny. :-D:-D:-D Prober se, to že je to tady kopie poradny na Živě pochopí snad každý, opak bude tvrdit jen ten, kdo to spáchal. Vietnamci si také nejsou vědomí, že by něco spáchali, tak proč jim teď celníci všude zabavují zboží?

V tom případě kopíruje každý, kdo vyrábí boty.:-) Teď totiž mluvíš o značce, ne o samotné výrobě. Poradna je napsaná ve vlastním kódu, tudíž výrobek je originál. Pokud se dá mluvit o kopii, tak jen v ideovém smyslu a to je naprosto v pořádku. Existuje spousta webových projektů, které mají společné téma a nikdo je z plagiátorství neobviňuje.

Mám ale takový pocit, že u výroby videorekordérů půjde spíš o licenci na použitou technologi, než o výsledek, což by spíš odpovídalo analogii ASP - PHP, o které ty nechceš ani slyšet. Pokud by někdo vyráběl video na jiném principu než Philips, licence by asi nebyla. ;-)
K tomu odkazu se vyjadřovat nebudu.
edit: Ani to ASP - PHP nebude úplně přesné. Přesnější bude technologie videorekordéru vyvinutého firmou Philips = konkrétní část kódu. Tam je licence pochopitelná.

Ja v tom kópiu nevidím. Toto je niečo medzi týmito poradňami:

poradna
forum.zive.cz

Niečo je z jednej, niečo z druhej a ani jedna nedosahuje kvalít tejto poradne. Ale prebratý nápad to nie je. Veď si zober fóra phpBB. Tie sú tiež podobné a čo? Veď všetky PHP fóra sú rovnaké, len majú inú grafiku a dobre. Toto je iné a má rovankú grafiku a je zle. Veď sa preber kolega.[icon_rolleyes.gif]

1. Jsem rad, ze kdyz me nekdo bude nadavat do debilu, ze mu to smazou, slusnej clovek umi vynadat slusne bez sprostejch slov.
2. Jsem rad, ze se nedozvim, kdo si ho prave vyhonil.
3. Crack si kazdy ma umet vygooglit sam.
4. Aspon me tu nebudou otravovat reklamy.
5. Chodim sem kvuli otazkam z oblasti PC, odlisne prispevky tu nemaji co delat.

Proste sem urcite budes moci psat cokoliv o pocitacich a pribuznych oborech a kvuli tomu to tady je.

To jsi svobodu a zákonná práva hochu špatně pochopil! Činit cokoliv, co není zákonem zakázáno je myšleno trochu jinak. Nemůžeš být postihován státními orgány, či trestně stíhán za svoje názory. Tresně stíhán či jinak postihován můžeš být jen za to , co je zákony vymezeno. Poradna je něco jako soukromý pozemek, na svoje náklady si ji vytvořilo několik lidí a ti nemají žádnou povinnost vůči jejím návštěvníkům. Neplatíš tady žádné vstupné, či poplatky za služby a tak tady nemůžeš taky nic reklamovat. Tohle není ani státní orgán, ani veřejnoprávní sdělovací prostředek.Tak se chovej jako slušný člověk, který chce vyřešit svůj problém, který má něco společného s informačními technologiemi a doufej, že se najde někdo, kdo zná odpověď. Pokud chceš řešit něco jiného, tak sis prostě spletl dveře :-).

Já si nestěžuji, že jsem postihován státními orgány, také není za co. Ale možná by se našel nějaký paragraf na to, že mi zdejší cenzor změnil můj příspěvek a to tím způsobem, že to vypadalo, jako bych ten změněný příspěvek napsal já. 3-[ Pokud je nějaká poradna veřejnosti přístupná, není možné si tam hrát na soukromý majetek. To je jako kdyby si přišel do hospody, kterou vlastní soukromník a hospodský by ti tam zakázal bavit se o fotbale, protože si na to napsal pravidla. Prostě to není normální.

Také píšu: Žádný zákon to přímo neupravuje.
Ale z tvého příspěvku: - odlišné od zaměření fóra??? Tak za toto, se dá skrýt úplně všechno ostatní. Tento bod snad musel vzniknout na Kubě ne jsem vyrozumněl, že podobně laděná pravidla neuznáváš.
Přestupek proti veřejnému pořádku není nic jiného.

Promiň, ale mícháš hrušky s jablkama. Míchat spolu platné zákony a smyšlená rádobypravidla nejde. Tady jde o to, že kdyby jsi prováděl cenzuru podle platných zákonů, kterými se musíme všichni řídit, tak ani neceknu. Ale ty ji provádíš pouze podle svého individuálního výběru, na který nemůžu mít žádný vliv a který nemůžu předem předpokládat, protože za "odlišné od zaměření fóra" se dá skrýt skoro všechno. Stavíš se tím nad platné zákony a tím omezuješ ostatní.

Kolego .kennedzi, přiznám se, že dost dobře nechápu, o co Vám jde. Když se podíváte na příspěvek „Tentokrát o …“, zjistíte, že jak Vy tak i já jsme tam umístili několik vtipů, jež by mohly být nejenom autory této Poradny, ale i kýmkoli jiným objektivně považovány za vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé či sexuálně orientované. Přesto nám vymazány nebyly.
Tuhle Poradnu vytvořila skupina lidí na úkor svých vlastních personálních a věcných prostředků a mají proto právo si určovat, jakými pravidly se bude jejich Poradna řídit. Když se rozhodnou, že přístup na ni se zakazuje osobám, jejichž nick začíná písmeny H – M, můžeme s tím nesouhlasit či protestovat proti tomu, což je asi tak všechno co s tím můžeme dělat.
Když si navíc vezmete ta Pravidla, co proti nim brojíte, zjistíte, že to je standardní úprava, která je používána s menšími či většími obměnami na většině diskusních fór. Navíc je tam významné ustanovení, že „Provozovatel si vyhrazuje právo“ postupovat Vámi napadeným způsobem, tj. některé vyjmenované příspěvky mazat či upravovat. Není to jeho povinností, nýbrž právem a záleží v plné míře na něm, jak je bude využívat.
.. pokračování

... pokračování

Ať už se Vám to líbí či nikoliv, žijeme v kapitalismu, který preferuje dobrovolně smluvní vztahy. Přístupem na tuto Poradnu vstupujete do smluvního vztahu s jejími provozovateli a záleží jen na Vás, zda budete práva a povinnosti z těchto vztahů dodržovat. Pokud ne, vystavujete se nebezpečí, že budete sankcionován způsobem z těchto smluvních vztahů vyplývajícím.
Rozhodně Vás nikdo nenutí tuto Poradnu využívat a úvahy, zda Vámi pociťovaná „tuhá cenzura“ ji zničí, jsou velice subjektivního rázu.
V tomto ohledu mi připadáte jako člověk, který nesnáší koprovku, jde o restaurace, poručí si koprovku (kterou navíc dostane zadarmo) a stěžuje si číšníkovi, jak je hnusná...

Je vidět, že to trochu nechápeš. Zdejší pravidla, které vytvořil nějaký chytrák, si totiž navzájem odporují. Autor zde dle pravidel odpovídá za obsah svého příspěvku, ale cenzor mu ho může změnit a autor přesto dále odpovídá za obsah takového změněného příspěvku. To prostě nejde, za změněný příspěvek musí odpovídat cenzor, to pochopí snad každý logicky uvažující člověk.

Prosím Vás, přečtěte si laskavě alespoň ten název Pravidel (PRAVIDLA PRO UŽIVATELE FÓRA NA SERVERU PORADNA.NET), než začnete produkovat tuhle domácí jurisprudenci.
Týkají se výhradně odpovědnosti uživatele, nikoli provozovatele či někoho jiného. Je tam naprosto jednoznačně napsáno: „Autor příspěvku plně zodpovídá za jeho obsah, vyjadřuje v něm své názory a stanoviska.....“

Nikde se zde tedy nehovoří o odpovědnosti provozovatele, či někoho jiného ve vztahu k uživatelům Poradny. Ta vyplývá implicitně z právního řádu ČR. Bylo by zřejmě zhovadilé a zejména nadbytečné upravovat povinnosti provozovatele k uživateli. To by tam zřejmě muselo být i ustanovení, že pokud se provozovatel fyzicky setká s uživatelem Poradny, který je známý svými příspěvky nesouvisejícími s předmětem Poradny, nesmí jej bez dalšího utlouct baseballovou pálkou, jinak nastupuje jeho trestně právní odpovědnost vyplývající z příslušných ustanovení trestního zákona včetně možnosti posoudit jeho jednání jako nutnou obranu či počínání ve stavu krajní nouze....
...pokračování...

pokračování.....

Ze shora řečeného naprosto zjevně vyplývá, že pokud provozovatel, moderátor anebo jakákoli třetí osoba bez Vašeho souhlasu či s ním pozmění obsah Vašeho příspěvku, nastupuje její solidární odpovědnost. Tohle ale není Váš problém, soustřeďte se prosím na Vaše povinnosti ze shora citovaných Pravidel vyplývající....

No a právě o to jde!!! Autor příspěvku odpovídá za jeho obsah. Jenže když cenzor změní něčí příspěvek, už za něj nemůže odpovídat autor, protože už to není jeho původní příspěvek. Pokud tam cenzor nenechá žádnou informaci o tom, že příspěvek byl upraven cenzorem, tak je to krajně neetické a je to proti dobrým mravům. Tím je i porušen § 3 odst. 1 občanského zákoníku.
Takový upravený příspěvek pak dále vypadá, jako by ho napsal autor a autor s tím nemůže nic dělat. Myslím si, že upravování něčích příspěvků odporuje dobrým mravům, Tam kde existuje jakás takás solidní cenzura, tam se zákonu odporující příspěvky mažou, ale neupravujou!!!

Tato poradna byla zakládána s tím, že to tak bude fungovat jak dáno v pravidlech. Celkem dost lidí ji vybudovalo a nechce si mi zdát, že by se všichni vyžívali v cenzuře. Pokud upravili příspěvek bez poznámky, že byl upraven moderátorem, je to jistě hrubá chyba, ale rozhodně ne cenzura. Kdyby to byli brutus cenzoři, tak tvé vlákenko, sotva spatřilo světlo světa, by bylo v tichosti smazáno a ty zabanován. Tyto pravidla se nijak neliší od ostatních moderovaných fór, která jsou hodně navštěvována, zřejmě proto, že tam platí nějaká pravidla. Taková jízda autem taky má svá pravidla a dost omezení, ale nikdo to nebere jako újmu na osobní svobodě. Pokud něco nedodrží a "moderátoři" silničního provozu ho odloví, tak taky dostane po pérách.]:)

Tvé srovnání trochu pokulhává. Pravidla silničního provozu jsou totiž stanovená zákonem, nikoliv nějakými pravidly, která by si vytvořila Správa a údržba silnic!!! Když si nějaký supermarket postaví u budovy parkoviště, dokonce je to na jeho pozemku, tak tam platí také pouze zákon o provozu na pozemních komunikacích a ne nějaká pravidla, která by si tam chtěl supermarket sám vytvořit. Ty pravidla, která tu jsou navíc a přesahují zákon jsou prostě sprostá cenzura.

1., toto je IT poradna(mozno cloveka zavadza nazov poradna, ktory je vseobecny). v buducnosti mozno pribudnu dalsie subdomeny, ktore budu mat vlastne specificke pravidla ale nepojdu nad ramec zakonov platnych v Ceskej a Slovenskej republike
2., pre nas ako prevadzkovatelov tiez platia zakony
3., ako ty chapes IT poradnu si kazdy moze urobit obraz sam: vyhladavnie->.kenedz

Myslím, že už v podstatě vše bylo řečeno (zejména Jan Fiala a Paullus to vystihli dokonale). Uživatel ".kenedz" to evidentně nechce pochopit, nebo v horším případě nemá mozkovou kapacitu na to, aby to pochopil... Takže si dál bude tvrdit cosi o cenzuře a nikdo ho nepřesvědčí i sebelepšími argumenty. Na takové lidi je škoda plýtvat energií, nikdo ho nenutí zdejší poradnu používat, může zůstat na "jiné" poradně, když se mu tam tak líbilo. Howgh.

Tak si to pojd probrat:
-rasistické - vtipy o romech byly kontroverzní ale presto tu ten thread zustal. Rasizmus je definovát v zákonech Ceské republiky - tzn. neni cenczura na Poradne ale v CR. (na poradnu chodit nemusis, kdyz ti to vadi, ale odstehovat se musis.:-p)
- nelagálni= provozovatel odpovída za obsah na svých stránkách, krást se nemá, a vetsina lidi z poradny jsou programátori....
-reklamniho charakteru: spam ve své schránce nemazes?
-odlezné od zamereni fora - kazdej si musi nechat ulicku pryc, kdyby se neco stalo
(aby tu nebyly popravy, nechutné obrázky...)
------
Vzhledem k otmu, ze se vetsinou pravidla poradny schoduji, ze zákony ceské republiky - tak jestli ti vadi, tak stejne uz zijes ve spatném státe
P.S. - cenzura by ti tenhle tvuj prispevek smazala, nemyslis?

Mě to tak trošku přijde, jako kdyby třeba správa nějakého parku udělala pravidlo, že se nebude kadit na lavičky, upozorňovala naň před vstupem do parku návštěvníky a ty ses rozčiloval, že to je omezování osobní svobody, jelikož zákaz kadění na lavičky v zákoně není a že by se ti líbilo, kdyby se na ně kadit mohlo.

Je vidět, že se v zákonech moc nevyznáš, tak raději v této oblasti příště nikoho nepoučuj. Kaděním na lavičky by se mohl někdo dopustit hned několika přestupků z § 47 zákona o přestupcích:

Přestupky proti veřejnému pořádku
§ 47 zák. č. 200/1990 Sb.
(1) Přestupku se dopustí ten, kdo
a) neuposlechne výzvy veřejného činitele při výkonu jeho pravomoci,
b) poruší noční klid,
c) vzbudí veřejné pohoršení,
d) znečistí veřejné prostranství, veřejně přístupný objekt nebo veřejně prospěšné zařízení anebo zanedbá povinnost úklidu veřejného prostranství,
e) úmyslně zničí, poškodí, znečistí nebo neoprávněně odstraní, zamění, pozmění, zakryje nebo přemístí turistickou značku nebo jiné orientační označení,
f) poruší podmínky uložené na ochranu veřejného pořádku při konání veřejných tělovýchovných, sportovních nebo kulturních podniků anebo v místech určených k rekreaci nebo turistice,
g) poškodí nebo neoprávněně zabere veřejné prostranství, veřejně přístupný objekt nebo veřejně prospěšné zařízení,
h) neoprávněně založí skládku nebo odkládá odpadky nebo odpady mimo vyhrazená místa, ...

Pokud by to kadění bylo častější a veřejné, mohlo by se to i kvalifikovat jako trestný čin Výtržnictví dle § 202 trestního zákona.

Jak vlastně zákon definuje "veřejné pohoršení"? Zdá se mi, že některé příspěvky by se daly tak nějak zařadit právě pod c).

Nejsou jen zákony, existují i nepsaná pravidla. Například pravidla slušného chování. A jejich základem je to, co považuje za přijatelné většina přítomných, nikoli to, co chci nebo nechci já.

tento uzivatel mi silne pripomina zdenka z byvalej poradne akurat ze zdenek javil trosku viac inteligencie.
inak klasicka demagogia v jeho podani.
host to uz zakoncil ale pre istotu to zopakujem...dakujeme za pripomienky zvazili sme och boli zamietnute vsetky (smola co?) ak sa ti nelubi uz sem nepis. vlastne sem uz ani nechod. robis zbytocny traffic.

Ten růžovej Panter mi trochu začíná lézt krkem :-)

Ne vše je ve společnosti řešeno zákonem, kromě zákonů se většina lidí řídí i morálními a etickými zásadami.

Nechci teď mluvit za provozovatele této poradny, ale co vím, tak tyhle pravidla a celá poradna vůbec vznikly jako reakce na úroveň poradny na živě, která často sklouzla do nechutností, obscénních a kolikrát až "onaninstických" příspěvků.

Že má tahle poradna pravidla, nad jejichž dodržováním bdí moderátoři je jedině dobře.

Některý tvoje argumenty jsou opravdu jak od dítěte; ve smyslu "proč nemůžu rušit v hodině a odejít pryč nebo si poslouchat rádio nebo psát sms, vždyť tohle zákon nezakazuje" ...

Pavel

Jen počkej, až se ti tu stane to co mě. Že ti nějakej cenzor změní příspěvek a ten příspěvek bude dále vypadat, jako by si ho psal ty. Přitom ten příspěvek po změně vyzní úplně jinak. Já jsem tu svými příspěvky ještě neporušil ani jeden zákon, zato už mi byli nejméně dva příspěvky cenzurovány. Proti tomu se musím ohradit. Navíc šlo o cenzuru krajně neetickou, což odporuje dobrým mravům a tím došlo k porušení zákona ze strany cenzora vůči mě.

To .kenedz:
Když tak dobře ovládáš zákony, tak na provozovatele pokud jednají protiprávně podej návrh na zahájení správního řízení nebo podej trestní oznámení, ale už toho kňučení nech.3-[
Mě taky ledaskde smazali můj názor, ale nedělám okolo toho tyátr jako ty.:x:

Kurt to řekl naprosto správně. Pro pomaleji chápavé: Soukromý subjekt si může udělat pravidla jaká chce, pro přístup lidí. Když se otevře v ulici nějaký klub, kam budou mít přístup jen lidi, kteří se natřou na zeleno a nikoho jiného tam ochranka nepustí, tak to budeš muset respektovat a nechat se přestříkat na zeleno, budeš-li chtít vstoupit. Upozorňuji, že to bude klub, ne veřejná instituce, jako například Obecní úřad - to bysis teprve mohl stěžovat. Tudíž, jsou-li zde pravidla, jaká jsou, tak se s tím smiř nebo můžeš jít jinam.
PS: Dál o tom už nediskutuji a basta fidli.

Tebe sa nepaci to, a mne sa zas nepaci ze si vytvoril extra thread o vtipoch romoch (co je na nich take zaujimave ze musia byt extra?). Vidis, kazdemu sa nieco nepaci, ale rozdiel je v tom, ze za tuto stranku/server niekto zodpoveda, a ten niekto nie si ty, ale niekto iny, a on si tu aj bude robit poriadok.
BTW. v ostrej verzii by som taku otazku zmazal celu aj s odpovedami.

To je teda prdel. Všeci jste mu věnovali spoustu času, snažili jste se mu to vysvětlit co nejlíp a co ? Stejně to nechápe nebo nechce chápat. Nejdřív seriózně pak poučuje a píše hošánku...Nemělo cenu s tím dotyčný strácet čas můžeme vzít poučení.Je nejchytřejší v čr. Příště si z toho můžeme vzít všeci poučení.

A jinak si myslím že dotyčný je debil. Sice to smažete ale já si zatím stojím:-D A koho z vás to přiznejme si to nenapadlo ??

Dovoluji si oponovat, v případě kolegy kenedze se nejedná o debilitu. Spíš bych to diagnostikoval jako manifestující se psychopatii. Pokud jde o odbornou literaturu, doporučuji jakýkoli lékařský slovník, kde jsou ty symptomy zřetelně popsány:

psychopatie – duševní odchylka jako trvalá součást osobnosti, porucha osobnosti. Projevuje se jako zvýraznění nebo porucha některé stránky osobnosti, zejm. citové stránky, nálad, vůle, charakteru aj.

kverulantpsychopatická osobnost, přesvědčená o křivdách, které se jí údajně dějí, a bojující proti nim četnými stížnostmi a soudními spory (etymologicky: lat. querulus naříkavý, queror naříkat)

Tvůrci této poradny prosím dodržujte Vámi napsaná a buďte přísnější.
Nějaký provokatér "kenedz"(budiž mu země lehká)si založí thread na téma vtipy o cikánech a Vy mu to dovolíte.
I demokracie má svá pravidla,která se bohužel ještě nezažila.
Tato poradna je dobře udělaná a myslím si,že vtipů na internetu je dost.

Co jsem prisel poprve na tuto poradnu , musim rict ze funguje dobre a nevidim duvod proc by se nemelo neco mazat , kdyz to jasne bude svedcit o cra** ,nadavek a foto blbin na to prece poradna neni .
Chlapi si dali stim praci a musim uznat, ze to je fakt suprova poradna a teprve je v zabehu !!
Co se zive tyce, tam ti taky nikdo nebude trpet prispevek s kravinama. Uvadim jako priklad.

Áno správne, v istých situáciách sa mi to možno tiež nebude celkom páčiť, ale poviem kedykoľvek že Áno, Áno, Áno.
Keď už kvôli ničomu inému tak preto, že máme demokraciu :-D
A keby si to náhodou nepochopil, tak ide o to že istí ľudia si tú poradňu založili, spravujú, financujú prevádzku a tak keby si zajtra zmysleli že sem nebudú mať prístup ľudia narodení v stredu tak je to ich sväté právo.

P.S .Asi som si to všimol až teraz ale vďaka autorom za lebečného smajlíka - môj obľúbenec :x:.

Zamykám tento thread.

Dodržování pravidel na Poradně.NET prostě vyžadováno bude. Bere-li někdo jejich vědomé porušování, které má za následek úpravu či vymazání příspěvku, za tuhou cenzuru, má pravdu a k ní dvě možnosti: buď se pravidlům podřídí a nebo se musí smířit se zásahy moderátorů.

Jelikož se zde vyvinuvší debata neustále točí v kruhu a nic nového nepřináší, nastal čas k jejímu uzavření.