Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dá se zresuscitovat konektor?

Nabíječku od mého pdačka jsem strkal kam jsem neměl, do jiného zařízení, které je voltáži kompatibilní i polaritou, bohužel konektor byl trochu větší a s mírným odporem to tam šlo.
Problém je, že pdačko mi teď nenabíjí.
Musím 5 minut laborovat s konektorem a někdy to chytí kontakt a nabije, jindy ne.
Je to takový ten konektor typu dutý válec, něco jak u Nokií akorát že menší.
Dá se to nějak opravit? Že bych tenkým drátem se to pokusil v té dutině nějak napružit?
Případně nevíte kde a jestli vůbec se takové konektory dají koupit?
Lokalita Ostrava, díval jsem se do nabídky GM ale tam jsem to neviděl.
To jsem si teda pomohl :-(

V GM nemělí žádný který by pasoval
V hadexu mi dali jeden, trošku volný, nefunguje
V krámu vedle mi dali podobný - taky v něm kloktá, ale hurá NABÍJÍ - jen s tím nesmím hýbat, protože kontakt je takový, že stačí trošku zatlačit do strany a už nenabíjí.
Takže aspoň něco.