Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem antiforpsi thread

neda mi ale musim. mozno bude thread zmazany ale risknem to;o). uz som to pisal na starom fore ale dnes mi prisiel dalsi mail a musim proste;o).
zakaznik mal hosting u forpsi (pes). pred cca rokom presiel aj s sk domenou ku mne. stal som sa novym registratorom domeny. pred nedavnom forpsi vyzval zakaznika k predlzeniu domeny o dalsi rok. zakaznik neznaly situacie zaplatil. po zisteni ze zaplatil zbytocne (forpsi im vypli hosting v 5/2005 a registratorom prestali byt este predtym) som celu vec urgoval aby vratili peniaze. na moje prekvapenie forpsi sa vyhovoril na administrativne naklady a odpovedal ze peniaze nevrati ze si mozu objednat inu domenu. princip ich neopravneneho bohatnutia je asi takyto. domena hoci uz davno nema co robit v ich databaze tam zostane a forpsi vyzve zakaznika aby zaplatil. kazdy druhy zakaznik vie o domenach prd a preto zaplati. takouto cestou odhadujem ze zarobia par desatisic korun (nie je zle ze?). vrcholom drzosti je ale ze po zisteni nechcu takto neopravnene ziskane peniaze vratit.
nastaval som sa hoci nejde o moje peniaze. takze dalsie maily dalsie telefonaty kade tade. ok pozru sa na to. dnes mi prisla odpoved

zaloba sa tykala mojho zakaznika ktoremu 2 dni nesli maily vdaka tomu ze forpsi nebol schopny 2 dni zmenit ns zaznam mojho servera (bohuzial domenu mam regnutu u nich ale uz pracujem na prechode k inej firme) a to preto ze ich pracovnik tvrdil ze sa to neda. stalo ma to asi 5 maiilov par telefonatov a po 3 dnoch dosiel asi niekto kompetentny k probemu a dostal som 2 (wau) ospravedlnujuce maily. bohuzial v tom case sa mi uz zakaznik vyhrazal sudom

Nedalo my to a pátral jsem a pátral, protože člověk s tvím vystupováním soudcem být nemůže.
Když jsem dal dohromady reakce z jiných fór, kde vistupuješ jako šéfinspektor, popř. používáš stejný avatar, došel jsem ke jménu Kr**pa.
A pokud se podíváš na seznam soudců na portálu Justice, žádný takoví soudce tam není.
Pokud tedy nekoukáš rád na TV a nejsi nějaký samozvaný soudce nebo obyčejný přísedící z lidu :-P

Ale našel jsem člověka s tvím jménem jako znalce v oboru nehmotného a finančního majetku a podniků v jedné pražské firmě.

"tvím" "vistupuješ" "takoví" "tvím" :-D:-D:-D Vidíš to, já nemusím nikde pátrat a pátrat, abych zjistil čím jseš ty, protože z tvého písemného vystupování je všem úplně jasné, že jsi žákem zvláštní školy. :-D:-D:-D

Jméno Kr**pa ??? Znalec v oboru v jedné pražské firmě? Proč se stydíš to jméno napsat? Bojíš se, že tam také uděláš hrubou chybu? :-D:-D:-D
Rád bych také zjistil, co jsi vlastně vypátral za jméno a za firmu. :-D:-D:-D Jsem zaměstnanec státu a jestli někdo považuje Českou republiku za pražskou firmu, tak by se měl co nejdříve objednat u psychiatra. :-D:-D:-D

Jinak stránky www.sefinspektor.cz nejsou moje (pokud jsi tedy pátral tímto směrem), akorát jsem si je drze napsal do svého profilu a jejich majitele nebo provozovatele sám neznám. ;-);-);-)

Souhlasím, pěkně jsme si tu diskutovali o problému forpsi, než došlo k osobním invektivám od různých Dušínů, anarchistů (který si tu navíc hraje na neomylného všeznalého cenzora), adt.

Promiň, ale já za to nemůžu, že se tu na mě takto sesypali. :.(:.(:.(

Apropó, nebylo by dobré, aby mohl mít ten, kdo založil thread, ve svém threadu také nějaké menší cenzorské oprávnění, aby se ubránil těmto nevítaným tlučhubům, kteří nepíšou k tématu threadu? Je to jen takový skromný návrh. :-):-):-) Každý registrovaný uživatel by si tak mohl založit thread a v něm by měl jisté moderátorské (cenzorské) oprávnění, byla by to taková výhoda oproti neregistrovaným uživatelům. 8-)8-)8-)

Dovolil bich se ohradit a opravit několik tvých výroků.
1. uveď prosím nějaké invektivy z mé strany v tomto threadu
2. jediné invektivy, které tu jsou jsou s tvojí strany ohledně mích pravopisných chyb
3. ta má reakce nahoře byla na tvé tvrzení, že jsi soudce, takže odbočení od tématu jsi provedl ty
4. celé jméno jsem neuváděl úmislně, protože jsem nepovažoval za slušné zde odhalovat něčí identytu

1. Asi neumíš kromě psaní bez hrubých chyb ani pochopit to, co je napsáno. Jasně jsem napsal, že jde o osobní invektivy, nikoliv jen invektivy.
2. Také je to hnus, něco takového napsat.
3. Já jsem neodbočil od tématu, protože v tomto threadu se jedná o spor dvou účastníku určité smlouvy, který by se dal vyřešit také soudní cestou.
4. Spíše jde o to, že jsi nic neodhalil, protože se cíleně chovám tak, že to ani nelze odhalit.

8-)8-)8-)