Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem N 5310 nebo w810i?

čuss,
který,z těchto dvou mobilních telefonů byste brali? ta nokia je novější,ale vůbec nevím,jak natom jsou nokie,vždy jsem měl jen sony ericsson a teď jsou oba za 500,- na výběr při paušálu.

záleží v čem lepší, každej rád něco jinýho... já třeba raději Nokii, než Ericsony- měl jsem oboje. Nokii 5310 má holka a přijde mi to jako fajn věc (za málo peněz, málo muziky)- jen mě štve jedna věc- v obrázkách, ve videu, ve hrách a ve spoustě jiných složek je na prvním místě odkaz na Nokia $tore- byly jsme tam 4s a ňáká dvacka kreditu- no dá se to řešit ale několika způsoby... Ten konkrétní SE neznám...

a kde stojí 500? Někde s paušálem jo?