Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava +/- 15000,-

Rozhodl jsem se založit novou diskuzi,předešlá se mi zdála už moc nepřehledná a navíc se jedná o nové téma,tak mi to snad nebudete mít za zlé.:)
tak k věci:
mohli by jste mi navrhnout sestavu :

+/- 15 000,- by pro mě bylo iedální...požadavky: HDD 1TB,4gb ram,cpu asi ten E8400,grafika asi GTX275...upozornuji,že se mi nechce do taktování:)

Za všechny příspěvky děkuji.

já osobně bych teď do intelu nešel probíhají u nich velké technologické změny (změny socketů kvůli core i5 a core i7) takže je dost dobře možné, že za dva roky už pro socket 775 neseženeš žádnej novej procesor... takže ti doporučuju buď počkat a nebo jít do AMD socket AM3

ty se asi moc nevyznáš co? Desku na AM3 koupíš vklidu za 2 litry od Gigabytu a procesor stojí míň než většina intelů... za ty prachy máš v kompu nejnovější našlapaný železo a kdykoli mužeš upgradovat podle libosti

Pravda pravdouci. Jiste jde poskladat i velmi vykonne pecko na AMD platforme, nicmene cenou prevysuje Intel v dane kategorii. Navic neni pravda, ze je AMD "lepsi na hry" (takovou tezi tady slysime casto). Ac zaprisahly "aemdak atinak", musim doporucit Intel.

1)paměti vem o stovku dražší kingstony 1066 mhz.
2)naco drahou case se zdrojem?
3)chladič na intel se ti bude do amdečka opravdu dobře přidělávat.
4)když netaktuješ,tak žádný chladič dokupovat nemusíš.
5)Chtěl jsi E8400+1tb disk,nepamatuješ?Vem grafiku ATI HD 4890,nekupuj chladič na cpu a pomalu máš na výkonější E8400.
6)mechaniku nepotřebuješ?
teď mám čas,tak jestli chceš,tak bych ti to zkusil poskládat trochu líp,stačí napsat.

četl jsem si diskuzi na czc.cz a zdroj vemu rači ten "Seasonic Energy Knight SS-500ET 500W OEM",jak doporučoval jano47:)
no byl bych rád,kdybys mi něco zkusil sestavit okolo těch 15000,- .:)...četl jsem recenzi na Ati HD 4890vsGTX275 ...a gtx z ní vyšla jako o dost výkonější,předevšim,když nebudu taktovat:)
ohledně procesoru-je mi jedno,jestli intel,bo amd..mě záleží především na výkonu a to 3jadro od Amd mi připadalo za danou cenu jako dobrá volba,ale pokud vymyslíš něco lepšího,rád na to přistoupím.:)

Case: jestli chces setrit tak neber nic horsiho nez Cooler master Elite!!
když dáš trochu víc tak doporučuji Cooler Master Centurion 534
Zdroj: opět 2 možnosti: 1. Seasonic
2. Enermax Pro82+ - neporovnatelně větší kvalita,účinnost,lepšísoučástky (jediná nevýhoda - cena)