Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zmenšit mp3 do mobilu

Prosím o radu, jestli se dá nějak zmenšit velikost dat písničky ve formátu mp3 kterou si chci stáhnout z PC do mobilu. Mám dost malou paměť a písnička co má cca 3MB zabírá hodně místa.

Pokud nechceš snižovat bitrate (s tím samozřejmě i kvalitu), tak doporučuji tento prográmek, který umí nahrávku oříznout jak ze začátku, tak i od konce. A navíc se nemusí instalovat a má jen cca 230kB.

//edit: na vyzváněcí tón v mobilu stačí třeba jen necelá minuta hudby...

jak ořezatdélku skladby bych vědě ale já bych chtěl píseň celou ale menší data i na úkor kvality. Ten LAMER je jednoduchej ale nevím proč mi to v mobilu nehraje ale takhle zkomrimovaná písnička se mi stejně zrychleně přehrje i v PC na WMPlayeru.Takže, kde je chyba???