Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 295 , jaký monitor, jaký výkon

Dobrý den, plánuji si pořídit PC s
GTX 295 http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=6316 9

Mám ještě kapitál na to pořídit k tomu další GTX 295 a jít do dualu.

Chci se Vás zeptat co si o tom myslíte. Mají dvě ještě nějaký smysl a případně jaký monitor k 1x 295 případně 2x 295 doporučujete. Samozřejmě, aby to ty hry pak dokázali na tu hru přes celý monitor roztáhnout a nebyly tam černý pruhy dole a nahoře.

okrem toho, ze ticho zavidim :D

pokial to ma byt herny PC (co asi aj ano), tak 30" widescreen monitor - na tomto monitory kludne zvladnes vsetky nove hry (pokial tam budu 2 295, tak si este budes piskat)
hry s tym problem mat nebudu, vsetky dnesne podporuju widescreen a tomu sa napasuje aj obraz, takz ziadne cierne pruhy nebudu.