Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové poradny - výzkum

Vážení uživatelé poradna.net,

tým poradna.net uvažuje o tématickém rozšíření Poradny o jednu až tři sekce, a proto se obracíme na vás, uživatele, abychom zjistili, o jaká témata máte zájem. Zároveň bychom rádi zjistili, zda se mezi vámi najdou noví svědomití, zodpovědní a rozumní moderátoři těchto větví.

Máte-li návrh, o jakou poradnu rozšířit náš web, případně se cítíte na funkci moderátora některé nově navrhované větve (nebo si myslíte, že někoho takového znáte), dejte nám to vědět zde v diskuzi (prosím jen o věcné příspěvky, ať není vlákno zbytečně dlouhé a nepřehledné). Mějte ale prosím na paměti, že moderátor je především poslání, které vyžaduje práci pro tým, jistý objem znalostí dané problematiky a schopnost komunikace. Věřte, že stávající moderátoři mnoho z vás znají a vyberou ty nejlepší z nejlepších. Těšíme se, že přivítáme nové členy našeho týmu.

P.S.: Technická poznámka: pod každý návrh se mohou mod-kandidáti hlásit reakcí, navrhovatel se může příhlásit přímo v návrhu, pokud chce.

Finsko, Cyprus a Lux nemam komplet ani ja, ale nejake kusky mam navyse, na Maltu sa idm kuknut v septembri tak to chcem doplnit. Sused je Slovinec, doniesol mi celu sadu, o dva tyzdne ide domov na dovolenku, ak chces, mozem ho poprosit este o jednu. Belgickych, Portug. mam dost, chybaju mi este niektore Francuzske.

Nechce se mi to cele cist, navrhuji sekci o mobilnich telefonech, vim ze hodne z Vas zde diskutujicich ma zkusenosti jak s platformou Symbian tak Windows mobile, proto by mozna stalo za zvazeni toto rozsireni. B@rsuk

Já bych s nadšením uvítala poradnu ohledně tvorby webových stránek, tj. hlavně CSS a potom i Javascript neb mě to děsně baví, ale dosti často narážím na problémy (nejen s prohlížeči) :-*

mam takove 2 "esteticke" pripominky .
Proc na je na hlavni strance poradna.net jiny design hornich panelu?
Kdyz se podivam do pravidel pc , tera a kutilske poradny nevidim dole caru a © 2005-2009 Poradna.net - info@poradna.net . v novych - herni a akva poradne tam cara je .
neberte to jako rypani :)