Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Acrobat Reader - tisk

Dobrý den, mám problém s tiskem dokumentu V Adobe Acrobat Readeru. Nejdříve jsem dokument zrcadlově převedl z Excelu do Readeru a potom se ho snažil vytisknout ve formátu A5. Bohužel se mi stránky tisknou velmi malé, řekl bych, že ve formátu A6. Ve vlastnostech na záložkách Effect a Paper jsem nastavil velikost A5 a do pole MĚřítko stránky jsem vybral možnost Přizpůsobit na tisknutelnou plochu. Zkoušel jsem více kombinací, ale výsledek je bohužel stále stejný. Máte někdo nějaký nápad, co s tím?
Děkuji za případné rady.
Změna předmětu, původně: Adobe Acrobat Reader (LaKr) (Kráťa)

V Nastavení tisku v aplikaci Adobe Reader musí být nastaven formát papíru takový, na který fyzicky tiskneš. To znamená, že na 99% tam bude A4, jestli tedy nemáš nějakou atypickou tiskárnu.
Uspořádání tisknuté stránky (např dvě A5 na papír A4) nastavíš na tiskovém ovladači tvé fyzické tiskárny, záleží na tom, jaká nastavení upožňuje. Případně se dají použít ovladače třetích stran, např. FinePrint.

No vlastně abych řekl pravdu, tak já ten PDF Creator používám (v nabídce Název tiskárny vyberu PDF Creator) S jeho pomocí totiž dokument zrcadlově převrátím a výsledný dokument mám ve zmíněném Adobe Acrobatu. Omlouvám se za případné nepřesnosti.
Z Excelu bych tisknul rád, ale jak už jsem řekl, po zrcadlovém převodu to mám automaticky v Acrobatu.