Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Acrobat Reader - tisk

Dobrý den, mám problém s tiskem dokumentu V Adobe Acrobat Readeru. Nejdříve jsem dokument zrcadlově převedl z Excelu do Readeru a potom se ho snažil vytisknout ve formátu A5. Bohužel se mi stránky tisknou velmi malé, řekl bych, že ve formátu A6. Ve vlastnostech na záložkách Effect a Paper jsem nastavil velikost A5 a do pole MĚřítko stránky jsem vybral možnost Přizpůsobit na tisknutelnou plochu. Zkoušel jsem více kombinací, ale výsledek je bohužel stále stejný. Máte někdo nějaký nápad, co s tím?
Děkuji za případné rady.
Změna předmětu, původně: Adobe Acrobat Reader (LaKr) (Kráťa)

No vlastně abych řekl pravdu, tak já ten PDF Creator používám (v nabídce Název tiskárny vyberu PDF Creator) S jeho pomocí totiž dokument zrcadlově převrátím a výsledný dokument mám ve zmíněném Adobe Acrobatu. Omlouvám se za případné nepřesnosti.
Z Excelu bych tisknul rád, ale jak už jsem řekl, po zrcadlovém převodu to mám automaticky v Acrobatu.