Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini TV LCD

Chtel bych zakoupit nejakou malou prenosnou LCD kysenku s uhloprickou tak pet sest palcu (proste velikost knizky), ale nagugluje mi to (pro mne) pouzitelny jen Roadstar. Mate s tim (s tou "znackou") nekdo zkusenosti? Trochu mi to zni jako Powasonic, Fodak, Shrap a pod. ;-) Byly mezi tim nejake Casia, ale ty jsou jen s 2.5" - 3" displejem (a to je malo). Podelte se, mate-li s cim, plz...

No řekl bych možná spíš naopak: Roadstar svého času platil za poctivého pracanta. Sice nic moc oslňujícího či technicky převratného, ale svou práci odvedl se ctí. Prostě slušnej průměr, který většinou funguje bez problémů. A jak už je z názvu patrno, je to specialista na "palubní" zařízení..

Roadstar je značka, která je na našem trhu hodně let. Při výběru bych se řídil 1. Kvalitou obrazu a přijmu signálu. 2. značkou prodejce. Při záruce dva roky je důležité, aby byla firma za dva roky k nalezení. Jako znalý obchodu vás mohu ubezpečit, že tentýž televizor prodaný v Anglii, nebo Německu bude při stejném označení kvalitativně výš minimálně o jednu třídu. Výrobci mají zájem prodávat kvalitu v zemích, kde jim záleží na jménu z důvodu konkurence, nebo počtu prodaných kusů. (nemají zájem zjišťovat kde hotel Česko je). Naši dovozci rovněž na zákazníka házejí bobek, protože čím levněji nakoupí, tím víc vydělají a český zákazník nemá hrdost. Je ochoten hrabat v Hypermarketech ve zhnilém ovoci, kupovat si obalový materiál i když zákon o balení zboží hovoří, reklamační řád je bezzubý, protože při dodržení postupu je odvolání leda u soudu a to je dost drahé. a kecám a kecám...

Naprostý souhlas - tentýž Philips zakoupený v NL a u nás - diametrální rozdíl (kvalita, poruchovost), cena téměř stejná. Zajímavé je, že při stejném typovém označení výrobku na tom koupeném u nás je vždy o nějakou funkci míň. Bohužel, i když se tak netváří, stále nás mají za čerstvě sestoupivší s větví...

Mam tuto znacku asociovanu v hlave s nizkou kvalitou, tak neviem, u TV je kvalita dost dolezita, nech to nebrumi pri svetlom obraze apod.
Je pravda ze take ako chces sa moc nevyskytuje, nasiel som googlom nejake DVB-T, ale ani neviem ake znacky to boli, skus hladat googlom: přenosný TV site:cz
alebo "portable TV", apod. Existuju nejake TV aj s DVD playerom, znacky su ale vselijake divne, od renomovanych vyrobcov som zatial nenasiel nic.