Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mini TV LCD

Chtel bych zakoupit nejakou malou prenosnou LCD kysenku s uhloprickou tak pet sest palcu (proste velikost knizky), ale nagugluje mi to (pro mne) pouzitelny jen Roadstar. Mate s tim (s tou "znackou") nekdo zkusenosti? Trochu mi to zni jako Powasonic, Fodak, Shrap a pod. ;-) Byly mezi tim nejake Casia, ale ty jsou jen s 2.5" - 3" displejem (a to je malo). Podelte se, mate-li s cim, plz...

No řekl bych možná spíš naopak: Roadstar svého času platil za poctivého pracanta. Sice nic moc oslňujícího či technicky převratného, ale svou práci odvedl se ctí. Prostě slušnej průměr, který většinou funguje bez problémů. A jak už je z názvu patrno, je to specialista na "palubní" zařízení..

Mam tuto znacku asociovanu v hlave s nizkou kvalitou, tak neviem, u TV je kvalita dost dolezita, nech to nebrumi pri svetlom obraze apod.
Je pravda ze take ako chces sa moc nevyskytuje, nasiel som googlom nejake DVB-T, ale ani neviem ake znacky to boli, skus hladat googlom: přenosný TV site:cz
alebo "portable TV", apod. Existuju nejake TV aj s DVD playerom, znacky su ale vselijake divne, od renomovanych vyrobcov som zatial nenasiel nic.