Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě zdroje

Cau mám tuddle krabici s 400W zdrojem http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Se arch=Case+Midi+KME+5762+ATX+400W+PZ&SearchType=1&S earchSubmit=1
a rád bych koupil nový zdroj,protože 400W KME na moji sestavu je prd.Sestavu mam nasledujici
MB ASUS s.775 P5KPL, G31, PCIe x16
CPU Intel Core 2 Duo E8200 - 2.66GHz 775pin, 1333MHz, 6M
DIMM DDR2 Zeppelin 2048MB (kit 2x1GB) PC800 BOX
HDD WD CAVIAR 400GB, SATA, 4000AAKS, 16MB
VGA Leadtek WinFast PX8800GT 512MB DDR3, PCIe x16
Vtom mam jeste 4 vetraky přidavne ale to je asi jedno

Zdroj by se mi libil nejaky 5xx W asi vech 1000-1500Kč.....Nejsem si vubec jisty značkama atd. Jedine co vim že je dobrá značka je fortron a tak se kvuli mojim znalosntím nedostatkům nechci omezovat jen na nej :D..a pak taky jestli velikostne to tam sedi.....Jo a byl bych rád že kdyby jste mi nějaky doporčuovali tak třeba hodit odkaz nejlepe z alfy,protože tam ho budu kupovat tak at mam jistotu že ho tam maji atd.Předem moc dekuju ;)Cau

....Jo a omlouvám se za to vložení do zpráviček jsem si vubec nevsiml ,že to jsou zpravičky...

A tenhle zdroj nestíhá, nebo jenom chceš nějakou změnu? Tak si vyber třeba nějaký Chieftec, který vyhoví specifikaci dle výrobce grafiky:

A minimum recommended 400W system power supply (with 12V current rating of 26A).
A +12V 4-pin supplementary power connector

Nestíhá...celkově blbne mi pc šileně už jsem to tu jednou řešil....třeba zrovna ted mi to dělá to,že zničeho nic černý monitor jen tabulka No signal detected pc se restartuje 3x zappa ale monitor je vrežimu vypnuteho PC(Misto aby cudlik svitil zelene je oranžovy)...Muzu pak pc snazit se restartovavat natvro,vypinat cudlem atd.,ale nic nefunguje nakonec vzdy to dopadne tak ,že pc musím vypnout vzadu nazdroji a pak zapnout...a někdy ani to nepomuže a dělá to pořád.Mužu to vpyinat zapinat snažit se jakkoliv ale nic.A pak ktomu přijdu později a zapnu to uplně bezproblému.

No nebudu..já vím je to svinstvo no už mi jednou takdle zdroj n astarem pc zhořel a vzal si par komponentů...Zdroj mi zhořel už několikrát na starem pc.Tady na novém to ještě funguje,ale myslím si,žě přeci budě nějaký 500W zdroj(opravdu myslím si,že bude stačit 500W) který se vleze do cenové relace a přitom bude kvalitní(aspon vic jak to kancelářské KME..) Na ty fortrony jsem se dival a jsou aji kolem tech 1300 atd

No....tak skládal mi to bratranec...Rozumí tomu dost to jo,ale asi to myslel jako nouzove řešení... To byly totiž uplně nejlevnější komponenty atd..Je fakt že je to nedomyšlené no on sám se ted tomu díví...kdo ví na co myslel když to skládal :D... no koupim ten Seasonic a mozná nějaky chladic na CPU,protože se mi přehřiva a uvidíme snad už pak pc pojede bez problému... Boxovaný chladic na CPU mam daný jen na 2 "sponách" ztěch čtyř takže on je dost volny a da se zvednout zjedne strany takže doufám,že se mi podaří dat teplovodivou pastu atd....