Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě zdroje

Cau mám tuddle krabici s 400W zdrojem http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=106140&Se arch=Case+Midi+KME+5762+ATX+400W+PZ&SearchType=1&S earchSubmit=1
a rád bych koupil nový zdroj,protože 400W KME na moji sestavu je prd.Sestavu mam nasledujici
MB ASUS s.775 P5KPL, G31, PCIe x16
CPU Intel Core 2 Duo E8200 - 2.66GHz 775pin, 1333MHz, 6M
DIMM DDR2 Zeppelin 2048MB (kit 2x1GB) PC800 BOX
HDD WD CAVIAR 400GB, SATA, 4000AAKS, 16MB
VGA Leadtek WinFast PX8800GT 512MB DDR3, PCIe x16
Vtom mam jeste 4 vetraky přidavne ale to je asi jedno

Zdroj by se mi libil nejaky 5xx W asi vech 1000-1500Kč.....Nejsem si vubec jisty značkama atd. Jedine co vim že je dobrá značka je fortron a tak se kvuli mojim znalosntím nedostatkům nechci omezovat jen na nej :D..a pak taky jestli velikostne to tam sedi.....Jo a byl bych rád že kdyby jste mi nějaky doporčuovali tak třeba hodit odkaz nejlepe z alfy,protože tam ho budu kupovat tak at mam jistotu že ho tam maji atd.Předem moc dekuju ;)Cau

....Jo a omlouvám se za to vložení do zpráviček jsem si vubec nevsiml ,že to jsou zpravičky...

No....tak skládal mi to bratranec...Rozumí tomu dost to jo,ale asi to myslel jako nouzove řešení... To byly totiž uplně nejlevnější komponenty atd..Je fakt že je to nedomyšlené no on sám se ted tomu díví...kdo ví na co myslel když to skládal :D... no koupim ten Seasonic a mozná nějaky chladic na CPU,protože se mi přehřiva a uvidíme snad už pak pc pojede bez problému... Boxovaný chladic na CPU mam daný jen na 2 "sponách" ztěch čtyř takže on je dost volny a da se zvednout zjedne strany takže doufám,že se mi podaří dat teplovodivou pastu atd....