Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reader pre .pdb

zdravim

nemate niekto overeny program na citanie .pdb filov? momentalne pouzivam DocReader, ale ten si nevie zachovat nastavenie pisma a po kazdom otvoreni dokumentu je typ pisma rozhadzany

dik moc

Ještě seš mladej a takový věci neznáš. Technická podpora výroby občas má kvanta volnýho času, pokud výroba jede. Zvláště na odpoledních a nočních směnách. To pak knížka přijde vhod, zvlášť, pokud nemáš přístup na net, ale ten taky časem omrzí.