Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navrh na pridani formatovaciho tagu pri vkladani prizpevku

Napadlo me ze by nemuselo byt spatne kdyby autor prizpevku mohl pouzivat definice neceho co pise. To znamena ze by pouzil formatovaci znacku treba [def="Internet Service Provider"]ISP[/def] a ve vyslednem textu vy se ten text ISP robrazil treba teckovane podtrzen a po najeti mysi se zmenil kurzor na takovou tu sipku s otaznikem a zaroven by se jako title zobrazila definice toho kousku textu. Co vy na to?

Jedná se o tag acronym a jeho použití v textu příspěvku není nezbytné... čím víc tagů, tím méně přehledné pro začátečníky.... Když budeš chtít vysvětlit nějakou zkratku, stačí ji napsat třeba kurzívou do závorky.... ISP (Internet Service Provider)

No ale pouziti tucneho textu nebo kurzivy taky neni nezbytne a presto tam na vyber sou. A co se tyce zacatecniku podle me barevna syntaxe kodu taky neni moc zacatecnicka. Takze nevidim jediny rozumny duvod proc to nepridat a to ze nekdo namita ze by to nevyuzil neznamena ze ostatni by to take nevyuzily. Samozrejme jak to bude zalezi na vas, ale pouze rikam ze to neni zas tak spatny napad a ze napriklad ja a mozna i dalsi uzivatele by to mohli ocenit. Takze proc to hned zamitat.

Jak ti to mám vysvětlit? Bold a kurzíva tam jsou proto, aby bylo možné nějakým způsobem odlišit text - tučně třeba důležité věty a kurzívou něčí citaci nebo editaci příspěvku... To jinak udělat nelze. Ale tag acronym lze "obejít" a vypomoct si třeba tou vysvětlivkou v závorce. A taky si myslím, že by to většina uživatelů nepoužívala...

Barevná syntaxe kódu je něco jiného, to sem nemíchej - začátečník asi nebude studovat zdroják, nemyslíš? A pro znalce je barevná syntaxe třešničkou na dortu.

Když už je příspěvků hafo typu odpověď-odpověď na odpověď-odpověď na odpověď-odpověď na odpověď-odpověď na odpověď-odpověď na odpověď, nahrne se to ke kraji, jelikož už není kam uskakovat a nejde poznat kdo nač reagoval. Mě by se líbily vlevo ty čáry, co ukazují vlákna.