Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stále aktivní myš

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu, či řešení...
Zkrátka a jednoduše, když vypnu počítač, nebo ho dám spát, tak myš stále svítí, mám model Genius GM-03022P, která svítí všema barvama.
Počítač je nový, mám XP, nevím, zda by šlo nastavit ve Windowsu, aby se při vypnutí počítače vypunla i myš, nebo nastavit v Biosu...

základní deska: Gigabyte G31M-ES2L

Děkuji za případné odpovědi.
Pokud budou potřeba doplňující informace, rád poskytnu.
S pozdravem Karlos

No jo a to všechno kvůli funkci probouzení počítače myší nebo klávesnicí. Nevím kdo to používá, já bych se bez toho obešel.Dřív to u PS2 konektorů šlo běžně u dost desek jumperama vypnout jak psal mif. Dneska snad jedině přestřihnout kabel 5v standby se zdroje nebo praktičtěji odpojovat zdroje rozšestkou.